محیط کاری منحصربفرد با آذران فضا نما

11 شهریور ، 1399
مبلمان اداری آذران فضانما

امروزه شرایط زندگی تک تک ما به گونه ای است که مدت زمان زیادی از روز خود را در محیط کار خود سپری می کنیم، حال بهتر است بدانیم که اولین نکته برای داشتن کارمندانی راضی و با حداکثر کارایی و بهره وری، فراهم آوردن اسباب رضایت و خوشحالی آنها است. از مهمترین عواملی که به رضایت کارمندان به صورت خودآگاه و ناخودآگاه می انجامد، فعالیت در یک محیط کاری زیبا و با دکوراسیونی شیک و آرامش بخش است. 

البته با توجه به نوع حرفه، کارمندان و یا مخاطبان هر صنعت، این دکوراسیون متفاوت طراحی می شود. به عنوان مثال نوع پوشش کف، پوشش سقف، مبلمان اداری و سایر اجزای تاثیرگذار در دکوراسیون، در مطب یک پزشک، اداره دولتی و یا یک مزون لباس تفاوتی قابل توجه با یکدیگر دارند.  همچنین با توجه به کارمندان جوان یا مسن، مرد یا زن، رئیس یا مرئوس نوع دکوراسون اداری، نوع مبلمان اداری، پارتیشن اداری و ... نیز بسیار متفاوت است چراکه هدف افزایش کارایی فضا و تسهیل فرآیند اجرای امور توسط اعضای شرکت است. درنهایت مخاطبان یا مشتریانی که به محل کار شما وارد می شوند، منبع درآمد شما بوده و به طور قطع جلب رضایت آنان مهمترین هدف شما است، با توجه به تاثیر انکار ناپذیر اولین برخورد، باید دکوراسیون محیط کاری به گونه ای باشد که بتواند در همان بدو ورود تاثیر خود را بگذارد و توجه مخاطب شما را جلب کند و حس امنیت و اعتماد را در وی پدید آورد.

دیوارها و سقف محیط کاری با توجه به مساحتی که اشغال می کنند قطعا مهمترین و اثرگذارترین بخش دکوراسیون اداره شما هستند. مهمترین نکته که باید در این میان به آن توجه داشت، عایق صوتی و حرارتی بودن این دیوارها و سقف ها است. زیرا داشتن کارمندانی متمرکز از اولین ارکان افزایش کارایی آنان و افزایش سرعت و راندان کاری است و پس از آن جلوگیری از اتلاف انرژی از عوامل کلیدی دیگری است که امروزه در تمامی سازمان ها بدان توجه می شود و در بلندمدت تاثیر آن بر کاهش هزینه ها بسیار ملموس است. به همین علت شرکت آذران فضا نما با ارائه انواع سقف های کاذب و دیوارپوش های دوجداره و سه جداره تلاش می کند تا ضمن تامین این دو نیاز حیاتی شرکت ها، با ارائه پانل های پی وی سی و تایل های پی وی سی در طرح ها و مدل های مختلف با مناسب ترین قیمت، نام خود را به اولین انتخاب مشتریان در این صنعت تبدیل کند. 

پس از آن نوبت به تقسیم مناسب فضای درون محیط کاری می رسد که پارتیشن های جدید بهترین و ساده ترین ابزار این تقسیم بندی ها هستند، مزیت این پارتیشن ها در آن است که مانع عبور نور نمی شوند و ضمن اینکه عایق صدا میان بخش های مختلف هستند، احساس بستگی و محسور شدن را در افراد پدید نمی آورند. از دیگر محصولاتی که آذران فضا نما مطابق با علم و مد روز دنیا تولید می کند، پارتیشن هایی دوجداره، تک جداره و درب هایی با ظاهر منحصر بفرد و خاص برای انواع شرکت ها است قابلیت نصب آسان انواع متنوعی از این درب‌ها بر روی پارتیشن‌های تولیدی شرکت آذران فضانما از جمله موارد متمایز کننده‌ی این برند در مقایسه با سایر شرکت‌های فعال در این صنعت است.

نوع پوشش کف سالن ها و نوع مبلمان اداری، به علت استفاده مداوم افراد از آنها از جمله مهمترین بخش های مورد توجه در دکوراسیون اداری بوده که آذران فضا نما نیز با توجه به کاربری آنها و در نظر گرفتن راحتی کاربران، محصولاتی متنوع و با کیفیت عرضه می نماید. 

آذران فضانما به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان محصولات دکوراتیو ساختمانی، اعم از پانل های چندجداره پی وی سی و پارتیشن و مبلمان اداری، تلاش می کند تا ابتدا با تحقیق و بررسی عمیق روی مشتریان خود و با کمک جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا، محصولاتی متنوع، با بهترین کیفیت و برای تمامی سلیقه ها تولید کند. آذران فضانما با تلاش شبانه روزی کارمندان توانسته شبکه فروش، خدمات نصب و اجرای خود را به سراسر ایران گسترش دهد و از این طریق به برندی نام آشنا در صنعت خود بدل گشته است.

محیط کاری منحصربفرد با آذران فضا نما

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LcoQQ8gAAAAAIXVDhxLnuClb0j_S4Xyk5icLxGe