آیا تا بحال به پارتیشن های کلاسیک برای فضای خود اندیشیده اید

09 شهریور ، 1399
مبلمان اداری آذران فضانما

استفاده از پارتیشن های کلاسیک برای فضای خانه

پارتیشن بندی دکوراسیون داخلی با استفاده از مدل های دکوراتیو و زیبا یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای جداسازی فضاهای مختلف خانه به روشی مناسب است. در حقیقت گاهی اوقات فضای خانه ها، بخصوص خانه های آپارتمانی به قدری کوچک است که عملا امکان جداسازی محیط و داشتن فضایی مجزا در خانه با استفاده از دیوارها، درها و پنل ها غیر ممکن است. در برخی شرایط دیگر هم فضا بقدری بزرگ است که شما دوست دارید قسمتی از خانه خود مثلا نشیمن را در یک فضای مشخص، کوچک یا بزرگ خلق کنید.

پارتیشن های کلاسیک برای فضای منزل

در چنین مواردی یکی از آسان ترین و کم هزینه ترین راه ها استفاده از پارتیشن های دکوری یا پارتیشن های کلاسیک زیبا و شیک است که در طرح های کاملا متنوع و مدرن تهیه و تولید می شوند. البته قبل از پارتیشن بندی فضاهای خانه ابتدا باید به ترسیم پلان زمینی فضا بروی کاغذ بپردازید. این کار شما را برای رسیدن به یک نتیجه بهتر در جداسازی فضا به شدت کمک خواهد کرد. به این ترتیب فضا و تمامی عناصر تاثیر گذار موجود در فضا را در یک نگاه مشاهده خواهید کرد. برای ترسیم پلان پارتیشن بندی کافی است اندازه های فضا را به دقت یادداشت کنید سپس این اندازه ها را به نسبت های کوچکتر تبدیل کنید و از آنها در ترسیم پلان مورد نظر استفاده کنید. برای داشتن پلانی مشخص و دقیق باید تمامی عناصر از قبیل کلید، پریزها، جای قرار گیری رادیاتور، تلفن و … مشخص شده باشد.

پارتیشن ها در دکوراسیون داخل خانه جایگاه ویژه ای دارند به دلیل کوچک ساخته شدن اپارتمان ها در ایران امکان جدا سازی خانه با دیوار برای شما مشکل ساز و یا هزینه زیادی نیز دارد پارتیشن ها برای جدا سازی قسمت های مختلف خانه به شما کمک میکنند. پارتیشن های کلاسیک در بیشتر فضاها نیز برای جدا کردن محیط های مختلف خانه با شکلی تزیینی تر استفاده میشود برای مثال در بیشتر فضاها به دلیل زیبایی پارتیشن ها برای جدا سازی بخش های متفاوت از پارتیشن های تزیینی تر استفاده میکنند. در خانه نیز میتوانید به راحتی با استفاده از پارتیشن های کلاسیک محیط های مختلف خانه ی خود را جداکنید. پارتیشن های کلاسیک برای اینکه در انواع رنگ جنس و طرح های مختلفی ساخته میشوند بیشتر برای زیبایی خانه نیز استفاده میشود.

ویژگی های پارتیشن های کلاسیک برای منزل

با استفاده از پارتیشن های کلاسیک به راحتی می توانید فضاهای خانه را به شکل ها و قسمت های متفاوت از قبیل نشمین، فضای غذاخوری، فضای مطالعه، آشپزخانه و …  پارتیش بندی کنید. از انواع شید و پرده های ساده نیز می توانید برای جداسازی فضا استفاده کنید.در ترکیب با پارتیشن های کلاسیک پرده های ساده هم که از سقف آویزان شده اند جداکننده های خوبی برای فضا هستند. از پارتیشن های کلاسیک می توانید برای پنهان سازی ریخت و پاش ها در قسمتی از فضای خانه نیز بهره ببرید تا  چیزی از زیبایی دکوراسیون منزلتان کم نشده باشد. 

پارتیشن کلاسیک به سبکی سنتی و در عین حال جذاب گفته می شود. از آنجاییکه از ایجاد دیوارهای جدید در فضاها چندان امکان پذیر نمی باشند ، آنچه یک پارتیشن را در این دسته و یا مدرن می‌نماید نوع طراحی داخلی و استفاده مناسب از رنگها در آن و دیگر عناصر تشکیل دهنده است که این سبک را ایجاد می نماید. پارتیشن های کلاسیک یک دیدگاه عمیق و اصولی است که نیاز به شناخت رنگها ، اجزا و عناصر تشکیل دهنده و حتی نور را دارد.
پارتیشن های آذران فضا نما از استراکچر آلومینیومی 6 سانتی متر تشکیل می شوند. قطعات مورد استفاده در این محصول تماما ابزار خورده توسط دستگاه CNC می باشند. این ابزار ها در شکل ها و طرح های مختلف قابل اجرا بوده و در نهایت توسط عملیات رنگ کاری پوشش داده می شوند. این قطعات قابل اجرا با روکش پی وی سی نیز می باشند.اتصالات نماها به استراکچر کاملا اختصاصی می باشد و به راحتی برای مصرف کننده قابل جابه جایی بوده و از امتیازات این مدل پارتیشن ها می باشد. 
یک طراح و مشاور دکوراسیون داخلی بر اساس سبکی که شما در نظر دارید راهکار ایجاد می کند. پارتیشن بندی کلاسیک یک سبک بسیار پیچیده است که تخصص و تجربه طولانی در این بخش را می طلبد. پس باید به این نکته توجه داشت که در این بخش مشاوران و متخصصان آذران فضا نما می توانند کمک شایانی در انتخاب صحیح، ایفا نماید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LcoQQ8gAAAAAIXVDhxLnuClb0j_S4Xyk5icLxGe