دیوارپوش‌های مخمل

دیوارپوش‌های مخمل برای اولین بار توسط آذران فضانما 
شرکت آذران فضانما تولیدکننده انواع پانل های پی وی سی به عنوان مصالح ساختمانی، در راستای پیشبرد اهداف خود جهت ارائه محصولات نوین با توجه به نیازها و سلیقه  مشتریان اقدام به تولید پانل های پی وی سی با روکش مخمل برای اولین بار در ایران نموده است. 

ایده طراحی پانل های پی وی سی مخمل توسط متخصصین شرکت آذران فضانما با توجه به ویژگی های متمایز و مطلوب هر دو محصول پانل پی وی سی و دیوارپوش های مخمل شکل گرفت. از جمله ویژگی های پانل در قیاس با کاغذ دیواری می توان به نصب آسان بر روی تمامی سطوح اشاره نمود. از طرفی در صورت وقوع هرگونه خرابی در پانل می توان بخش کوچکی از آن را به سادگی تعویض کرد، در حالی که در مورد کاغذ دیواری می بایست بخش اعظمی از آن را با صرف هزینه ای بیشتر ترمیم کرد. همچنین از پانل ها به عنوان عایق رطوبت نیز استفاده می شود که این امر بیانگر قابلیت بالای این محصول در مقایسه با انواع کاغذ دیواری ها است. از طرفی روکش مخمل به عنوان یک روکش لوکس و زیبا  از گذشته تاکنون شناخته می شود. همچنین این روکش های مخمل خود به عنوان عایق حرارتی و صوتی محسوب می شوند، نهایتاً متخصصان آذران با تلفیق روکش مخمل و پانل پی وی سی ویژگی های مثبت این دو را در یک محصول با نام پانل پی وی سی با روکش مخمل جمع آوری کرده اند.

برای تولید این محصول به دو زیر محصول مخمل و پانل پی وی سی نیاز است که هر دوی این محصولات توسط شرکت آذران فضانما تولید می شود که این مسئله سبب کاهش قیمت نهایی تولید این محصول شده است. همچنین در ساخت این محصول توسط شرکت آذران فضانما، از تکنولوژی و تجهیزات بروز و مدرنی جهت ایجاد برجستگی و فرورفتگی در روکش مخمل استفاده شده است تا با لمس آن حس مخمل به مصرف کنندگان منتقل گردد. از این محصول به منظور ایجاد نمای زیبا و خارق العاده در طراحی دکوراسیون داخلی محیط های مختلف استفاده می شود. ظاهر زیبا و باشکوه مخمل در محیط های مسکونی از جایگاه ویژه ای برخوردار است و با توجه به ویژگی آکوستیک بودن آن می توان در طراحی استودیوهای صوتی، تصویری و سالن های کنفرانس نیز استفاده نمود.

از دیگر ویژگی های نوآورانه پانل پی وی سی با روکش مخمل امکان نصب و استفاده آسان آن حتی توسط افراد غیرمتخصص اشاره نمود. همچنین این محصول بر خلاف کاغذ دیواری به راحتی بر روی تمامی سطوح ناهموار قرار می گیرد. 

یکی از ویژگی های پانل های پی وی سی با روکش مخمل شرکت آذران فضانما، نحوه قرارگیری مخمل بر روی پانل ها است. می توان گفت که تولید این محصول از دانش و تکنولوژی فنی بالایی برخوردار است که متخصصین شرکت آذران فضانما برای اولین بار در کشور به این امر دست یافته اند. با توجه به جنس آکریلیک مخمل، تکنولوژی خاصی جهت پیاده سازی بر روی پانل پی وی سی لازم است که شرکت آذران فضانما با برخورداری از این دانش انحصاری توانسته به تولید انبوه این محصول بپردازد. 

در انتها لازم بذکر است که قیمت این محصول در قیاس با کاغذ دیواری مخمل بسیار پایین بوده که علت این امر را می توان به تولید تمامی مواد اولیه موردنیاز محصول توسط شرکت آذران فضانما در تیراژ صنعتی دانست. 

دیوارپوش‌های مخمل

6LcoQQ8gAAAAAIXVDhxLnuClb0j_S4Xyk5icLxGe