تولید محصولی جدید در زمینه سقف های کاذب

شرکت آذران فضانما به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع سقف های کاذب، در راستای پیشبرد نوآوری در تولید محصولات برای بازار دکوراتیو ساختمانی، اقدام به ارائه محصولی جدید نموده است. این محصول جدید که تحت عنوان تایل پی وی سی آکوستیک نام گرفته، یکی از آخرین محصولات تولید شده توسط متخصصین آذران فضانما می باشد. 

به منظور پوشاندن تأسیسات برقی و لوله کشی تؤام با دسترسی آسان و همچنین عایق بندی سقف در برابر آب و رطوبت از سقف های کاذب استفاده می شود. این سقف ها از پروفیل های سپری آلومینیومی و تایل در ابعاد شبکه های 60*60 سانتیمتر تشکیل شده است. برای اولین بار تایل های پی وی سی توسط شرکت آذران فضانما در ایران به صورت انبوه و تخصصی تولید گردیده است. از ویژگی های بارز این محصول ضد آب بودن آن است. همچنین این محصول از ماندگاری و طول عمر بالایی برخوردار است. تایل های پی وی سی در راستای تأمین نیاز مشتریان در رنگ ها و طرح های متنوع جهت استفاده در محیط های مختلف توسط شرکت آذران فضانما تولید می شود. 

تایل های آکوستیک پی وی سی یکی از محصولات نوآورانه و خلاقانه تولید شده توسط شرکت آذران فضانما است. این محصول کاملاً در کشور منحصر بفرد بوده و هیچ گونه نمونه مشابهی ندارد. این محصول علاوه بر جنبه ظاهری و زیبایی، به عنوان عایق صوتی جهت استفاده در فضاهای مختلف از قبیل استودیوهای صوتی، تصویری و اتاق های کنفرانس، محیط های آموزشی و ... نیز استفاده می شود. 

لازم بذکر است، این محصول تولیدی شرکت آذران فضانما بسیار جدید بوده و در تولید آزمایشی خود تأییدیه و استانداردهای لازم برای تولید انبوه و توزیع در بازار کشور را دریافت نموده است. 

تولید محصولی جدید در زمینه سقف های کاذب

6LcoQQ8gAAAAAIXVDhxLnuClb0j_S4Xyk5icLxGe