نمایشگاه هافکس دی ماه سال 1394

شرکت آذران فضانما به عنوان یکی از عرضه کنندگان محصولات دکوراسیون داخلی، حضور خود را در نمایشگاه هافکس اعلام نموده است. این نمایشگاه در دی ماه سال جاری، در محل دائمی نمایشگاه‏های‏ مبل تهران برگزار می‏گردد. تیم فروش شرکت آذران فضانما، محصولات خود را با نام «آفن» مخفف حروف ابتدایی سه واژه (آذران فضا نما) معرفی کرده اند.

لازم به ذکر است شرکت آذران فضانما، در زمینه تولید محصولات دکوراتیو ساختمانی فعالیت داشته که مبلمان آفن یکی از مهمترین آنها به شمار می‏رود. تولیدات ارائه شده، به عنوان یکی از بیرقیب ترین ها در نمونه‏های‏ مشابه محسوب می‏شوند.  میزان موفقیت شرکت آذران فضانما را می‏توان به این شکل ارزیابی نمود که این شرکت توانسته است نشان‏های‏ استاندارد بینالمللی بی‏شماری را دریافت و موفق به کسب پنجاه جایزه و لوح ارزشمند ملی گردد.

 تجربه فروش و میزان استقبال مشتریان از محصولات آفن موجب شده تا شرکت مزبور جهت احترام به حقوق مصرف کننده، آخرین دستاوردهای خود را در معرض دید عموم قرار دهد. مدیران شرکت آذران فضانما هدف اصلی خود را از حضور در نمایشگاه هافکس، افزایش کیفیت محصولات و آشنایی هر چه بیشتر مشتریان با برند آفن عنوان نموده اند. در میان مبلمانهای ارائه شده، می‏توان به مبلمان اداری به عنوان یکی از برجسته ترین محصولات برند آفن، اشاره نمود. بطور کلی محصولات آفن شامل: میز مدیریت، میز کارشناسی، میز کارمندی، فایلینگ اداری، میز کنفرانس، کانتر، میز گروهی ، کفپوش پی وی سی ، دیوارپوش پی وی سی و سقف کاذب پی وی سی و ... می‏باشند.

شرکت آذران فضانما جهت احترام به حقوق مصرف کننده، امکانات ویژه ای را در نظر گرفته است. علاوه بر این تخفیفاتی نیز پیش بینی شده که توسط تیم فروش متعاقباً اعلام می‏گردد. علاقمندان و مشتریان عزیز جهت اخذ اطلاعات بیشتر در زمینه امکانات برند و همچنین تخفیفات ویژه، می‏توانند با واحد فروش شرکت ارتباط برقرار نمایند.
6LcoQQ8gAAAAAIXVDhxLnuClb0j_S4Xyk5icLxGe