تولید پانل Expan

شرکت آذران فضانما به منظور ایجاد زمینه همکاری با همه قشرها، زمینه‏ های‏ لازم را جهت همیاری و همکاری تدارک دیده است. یکی از تدابیر این شرکت، عرضه محصولی جدید به نام expan و باکیفیت مناسب می ‏باشد که در سراسر فروشگاه های کشور عرضه می ‏شود و شعبه و نمایندگی این شرکت در سراسر کشور مشغول فعالیت می ‏باشند. از اینرو هیچگونه محدودیتی برای دسترسی به محصولات expan وجود ندارد.

شرکت آذران فضانما جهت اطلاع متقاضیان یک واحد نظارت را در نظر گرفته است که مسئولیت اصلی این واحد، انطباق سازی عملکرد شرکت و محصولات expan با استانداردهای تعیین شده، می‏ باشد. تمامی اصول کار در رابطه با محصول expan ، قبل از فروش بواسطه نقشه، اسناد و مدارک مرتبط در اختیار مشتریان قرار می‏ گیرد.

این شرکت برای طراحی و تولید محصولات expan، سه مرحله را طی می‏ نماید. در مرحله ابتدایی، کارشناسان و مهندسین شرکت آذران فضانما، سفارشات را از مشتریان و متقاضیان همکاری دریافت می‏ کنند و سپس موارد رسیده در یک جلسه با حضور کارشناسان شرکت و متقاضیان، به شکل تصاویر سه بعدی و نقشه نشان داده می‏ شود. تغییرات احتمالی و درخواست مشتریان در این مرحله صورت می‏ گیرد.

 عقد و تنظیم قرارداد میان متقاضیان و شرکت آذران فضانما قبل از اجرای پروژه انجام می شود. در پایان شرکت تیم نصب را جهت ارائه خدمات خود به محل مورد نظر اعزام می‏ نماید. لازم به ذکر است شرکت آذران فضانما به منظور اجرای صحیح و افزایش کیفیت خدمات خود، در تمامی مراحل اجرای پروژه، امکان حضور کارشناسان ناظر را فراهم نموده است.

شرکت آذران فضانما در رابطه با محصولات expan، تمامی ضمانت های لازم را به متقاضیان خود ارائه کرده است. طرح ها و پروژه‏ های‏ مورد نظر مشتریان، در کمترین زمان ممکن و باکیفیت بالا انجام می‏ شود.
6LcoQQ8gAAAAAIXVDhxLnuClb0j_S4Xyk5icLxGe