نمایشگاه عرضه محصولات PVC با روکش مخمل

شرکت آذران فضانما در 18 مرداد ماه سال جاری از PVC با روکش مخمل رونمایی کرد. محصولات ارائه شده در طرح‎ها‎ و رنگ‎ها‎ی متنوع بود و با استقبال گرم مشتریان همراه گردید. با افزایش تعداد متقاضیان، شرکت آذران فضانما، آمادگی خود را جهت ارتقا و به حداکثر رساندن  این محصولات در بازارهای داخلی و خارجی اعلام نمود.

شرکت آذران فضانما نسبت به سال‎های گذشته، شاهد افزایش میزان متقاضیان و رونق فروش در بین تمامی محصولات PVC  که در معرض دید علاقمندان قرار گرفت، بود. این امر اشتیاق مدیریت و مسئولین شرکت را در جهت ارائه خدمات به مصرف کنندگان چندین برابر نموده است. علت این امر را‎ می‏‎توان رشد کیفی و کمی محصولات این شرکت عنوان نمود. با رشد میزان تقاضاها و به تبع آن افزایش سطح توقعات مشتریان،‎ می‏‎توان انتظار داشت که شرکت تولیدی مزبور تمامی تلاش خود را در جهت ارتقا روند تولیدی به همراه بالا بردن سطح کیفیت محصولات نماید.

شرکت آذران فضانما به عنوان یکی از شرکت‎ها‎ی مطرح در زمینه تولید و ساخت محصولات PVC اعم از کفپوش پی وی سی  دیوارپوش پی وی سی  ٍ پانل پی وی سی انگیزه خود را کاهش واردات و عرضه تولیدات داخلی ذکر نموده که‎ می‏‎توان با بررسی محصولات عرضه شده به صحت گفتار شرکت مزبور پی برد. یکی از ویژگی‎ها‎ محصولات PVC با روکش مخمل، زیبایی و لوکس بودن آنهاست که در رقابت با محصولات مشابه وارداتی قرار گرفته‎اند. بنا به گفته آذران، سطح کیفیت محصولات، قبل از عرضه و ورود به بازار مصرف، توسط سازمان استاندارد سازی مورد تایید واقع شده است. در حال حاضر PVC با روکش مخمل در بازارهای داخلی به فروش‎ می‏‎رسد و در آینده ای نزدیک، شاهد عرضه این محصولات در بازار خارجی خواهیم بود.

تلاش ها و موفقیت های شرکت آذران فضانما تنها به بازارهای عمومی محدود نشده و همکاری خود را با نمایندگی فروشگاهی کوبوآ آغاز نموده است. لازم به ذکر است که شرکت فروشگاهی کوبوآ با 18 سال سابقه عرضه محصولات ساختمانی، به عنوان یکی از عرضه کنندگان مهم محصولات PVC به شمار‎ می‏‎رود که همکاری این دو شرکت را‎ می‏‎توان یک تحول در عرصه فروش و توزیع تولیدات داخلی دانست. از همین رو در مورخه 17 دی ماه سال جاری، نمایشگاه عرضه محصولات PVC با روکش مخمل، در خیابان انقلاب پل چوبی پلاک 57 و 59، از ساعات 8 صبح تا 14 عصر، آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز‎ می‏‎باشد.
6LcoQQ8gAAAAAIXVDhxLnuClb0j_S4Xyk5icLxGe