پارتیشن اداری MDF بهتر است یا آلومینیومی
1399/02/23 | تعداد نظرات :0
پارتیشن اداری MDF بهتر است یا آلومینیومی

در یک فضای اداری پارتیشن MDF بهتر است یا آلومینیومی؟

بیش از هر زمان دیگری داشتن یک دفتر خوب طراحی شده برای اکثر شرکت ها از اهمیت بالایی برخوردار است. فرقی نمی کند در چه بخش تجاری مشغول به کار باشید، یک دفتر به عنوان یک مرکزیت برای کل سازمان عمل می کند و ظاهر آن اهمیت دارد. چه در زمینه مهندسی و صنعتی و چه در شرکت طراحی گرافیک، تصویر خوب شرکت شما بسیار مهم است و زنده کردن آن در محیط دفتر شما و همچنین سایر جنبه های شرکت ضروری می باشد.

هر مشاغل در هر نقطه از جهان نیاز به فضای کاری راحت، جادار و مدرن دارد که بتواند انبساط را در خود جای دهد و امکان جابجایی آسان را به محیط جدید بدهد. مدیریت فضایی در برنامه ریزی های اداری بسیار مهم است و باید بتواند هرچه بیشتر کارکنان را در خود جای دهد و اجازه جابجایی با حداقل فشار و خسارت به ساختار دفتر را بدهد. این امر باید با در نظر گرفتن سن و سال کارگران، حفظ حریم خصوصی مورد نیاز و مدیریت کارکنان انجام شود.

شما باید یک شرکت با فضای شیک و مدرن داشته باشید. یک دفتر با وسایل عجیب و غریب و نداشتن نظم می تواند دلگیر و خسته کنند به نظر برسد. شما باید از فضایی که در اختیار دارید بهترین استفاده را نمایید و نباید هیچ فضایی را از دست بدهید. این کار با پارتیشن اداری می تواند یک راه حل مناسب و کم هزینه باشد.

پارتیشن اداری چیست؟

پارتیشن های اداری سریعترین، آسانترین وکم هزینه ترین روش ایجاد فضای کار مجزا است. پارتیشن های اداری می توانند موقت یا دائمی باشند و تقریباً در هر اندازه ای که اتاق مورد نیاز باشد، می توانند جای بگیرند. به فکر پارتیشن های اداری برای ساختن یک دیوار موقتی باشید که در واقع یک دیوار نیست و نیمی از سر و صدایی یا آشفتگی برای ساخت آن ایجاد نمی کند.

پارتیشن ها درانواع مختلفی ارائه می شوند. شما بسته به هزینه ای که میخواهید انجام دهید و فضایی که در اختیار دارید، می توانید نوع آن را انتخاب نمایید.

معرفی پارتیشن اداری

پارتیشن اداری MDF

پارتیشن های چوبی یا MDF ایده آل ترین نوع پارتیشن برای هر محیط کار می باشد.این نوع پارتیشن می تواند یک فضای سنتی در عین حال مدرن را برای دفتر کار شما ایجاد کند. این نوع سال هاست مورد علاقه صنعتگران و محیط های اداری دفتری بوده است، زیرا می توانند ضمن ایجاد راحتی برای افراد، به راحتی در هر محیطی قابل اجرا باشد. نکته جالب در مورد سیستم های پارتیشن بندی ام دی اف این است که آنها فقط به ام دی اف محدود نمی شوند و همچنین می توانند با شیشه نیز ترکیب شوند تا جلوه ای روشن تر به اتاق بدهند. این سیستم ها همچنین برای ایجاد محیط های مقاوم در برابر صدا بسیار عالی هستند.

یکی از بزرگترین نگرانی ها در محیط های اداری و تجاری ایمنی در برابر آتش سوزی است و مهم این است که ساختمان شما مطابق با مقررات سختگیرانه ساختمان باشد. اینجاست که پارتیشن های اداری ضد آتش یک ضرورت محسوب می شوند، زیرا می توانند به مهار آتش سوزی در یک منطقه کمک کرده و گسترش شعله های آتش، دود و گازهای سمی را محدود کنند. پارتیشن های MDF می توانند تا 60 دقیقه درجه آتش سوزی را فراهم کنند، در حالی که آنهایی که با عناصر یک جداره یا دو جداره ترکیب شده اند در حدود 57 دقیقه ایستاده اند.

مزایای پارتیشن MDF

پارتیشن های آلومینیومی

پارتیشن های آلومینیومی یکی از با دوام ترین سیستم های پارتیشن بندی هستند، اگرچه هنوز نصب، تخریب و جابجایی در صورت نیاز انعطاف پذیری بالایی را ارائه نمی دهند. آن ها در نوع تمام آلومینیوم یا ترکیبی با شیشه در دسترس هستند. همچنین در سریع ترین زمان قابل نصب می باشند.

سیستم های پارتیشن بندی جامد آلومینیوم دارای درجه بندی کاهش صدا تا 52 دسی بل (RW) هستند، در حالی که آن هایی که دارای لعاب هستند تا دسی بل (RW) ارائه می دهند. رتبه بندی آتش پارتیشن های آلومینیومی حداکثر 60 دقیقه در هر دو پانل جامد و آنهایی که دارای لعاب هستند، فراهم می کند. اگرچه ذکر این نکته ضروری است که در هنگام سفارش، از آتش سوزی محافظت شود، به طوری که می توان عایق مناسب، شیشه دارای درجه آتش و گواهینامه ها را برای ایمن بودن آتش فراهم کرد.

مزیت استفاده از پارتیشن اداری آلومینیومی

کدام بهتر می باشد، پارتیشن ام دی اف پارتیشن آلومینیوم؟

  • نحوه ساخت و نصب پارتیشن MDF نسبت به پارتیشن آلومینیومی آسان تر می باشد.
  • پارتیشن MDF تنوع رنگ و طرحی بیشتری نسبت به پارتیشن آلومینیومی دارد که برای مصرف کننده انتخاب جذاب تری است.
  • برای طراحی و مهم بودن رنگ در یک فضا، پارتیشن ام دی اف گزینه ی مناسب تری می باشد.
  • پارتیشن ام دی اف برای محیط ها که رطوبت آن ها زیادی است گزینه ی مناسبی نیست.
  • پارتیشن آلومینیومی پیچیدگی زیادی در نصب و ساخت نسبت به نوع ام دی اف دارد.
  • هر چند در استفاده از پارتیشن آلومینیومی از قابل های MDF نیز استفاده می شود.
  • تنوع رنگی و طراحی در پارتیشن آلومینیومی قابل مشاهده نیست و در طراحی که رنگ ها مهم می باشد، انتخاب مناسبی نیست.
  • طراحی آن ها معمولا دارای محدودیت می باشد و امکان سفارشی سازی برای نوع پارتیشن آلومینیومی زیاد قابل اجرا نیست.
  • پارتیشن آلومینیومی برای محیط های مرطوب گزینه ی خوبی و مقاومی می باشد.
  • پارتیشن آلومینیومی عمر بالایی نسبت به پارتیشن ام دی اف دارد.

نتیجه گیری

نمی توان گفت کدام پارتیشن از دیگری بهتر می باشد بلکه شما باید باتوجه به نیاز خود و محیطی که می خواهید پارتیشن بندی طراحی و اجرا کنید، این انتخاب را انجام دهید.
دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
برچسب ها
پارتیشن‌ اداری دیوارپوش نصب دیوارپوش دیوارپوش پی وی سی پانل پی وی سی سقف کاذب سقف کاذب پی وی سی مبلمان اداری میز اداری دیوار پوش دیوار پوش های PVC قیمت دیوارپوش پی وی سی پارتیشن اداری پارتیشن اداری چوبی قیمت پارتیشن اداری میز مدیریت صندلی اداری صندلی مدیریت مبلمان اداری کلاسیک مبلمان اداری مدرن انواع مبلمان اداری کابینت آشپزخانه نصب دیوار پوش دیوار پوش پی وی سی قیمت مبلمان اداری کاربرد سقف کاذب قیمت سقف کاذب دکوراسیون آشپزخانه دکوراسیون مدرن طراحی دکوراسیون داخلی کفپوش پارکت تناسبات پارکت کف پوش انواع پارکت رنگ پارکت متناسب با پذیرایی استفاده از پارکت در پذیرایی بهترین دیوار پوش مناسب اتاق کودک دیوار پوش متناسب با اتاق کودک رنگ مناسب دیوار پوش اتاق کودک پارتیشن درب درهای دوجداره درهای شیشه ای رنگ دیوارپوش کابینت آشپزخانه کوچک استفاده از پارکت کف های کاذب طراحی ورودی سقف های کاذب استفاده از سقف کاذب مزایای استفاده از سقف کاذب میزهای کنفرانس اتاق کنفرانس طراحی اتاق کنفرانس کفپوش ها بهترین کفپوش استفاده از کف کاذب کفپوش پارکت خرید کابینت مبلمان های اداری دیوارپوش های پی وی سی بهترین میز کنفرانس پارتیشن های اداری انواع کابینت مدل کابینت دیوارپوش pvc درب های پارتیشن انواع درب پارتیشن انواع سقف کاذب طراحی سقف کاذب پارتیشن های دوجداره پارتیشن اداری دو جداره پارتیشن بندی اجرای پارتیشن پارکت چوبی کفپوش لمینت سقف های کاذب پی وی سی کفپوش های کاذب میزهای مدیریت خرید مبلمان اداری مبلمان اداری جدید پارتیشن کلاسیک نگهداری از کف کاذب میز کانتر میز کانتر اداری انواع میز کانتر اداری میز مدیریت آذران فضانما پارکت رنگ روشن نمای ساختمان نمای پی وی سی نمای PVC خرید پارتیشن اداری انواع پارتیشن اداری پارتیشن اداری شیشه ای انواع دیوارپوش سقف کاذب PVC خرید سقف کاذب
آخرین پست ها
تبلیغات متنی
سقف کاذب پی وی سی
شرکت آذران فضانما تولید کننده انواع سقف کاذب

دیوار پوش پی وی سی
شرکت آذران فضانما تولید کننده انواع دیوار پوش در کشور


دیوار پوش

سقف کاذب