زیرسازی در دیوارپوش های پی وی سی
1396/05/16 | تعداد نظرات :1
زیرسازی در دیوارپوش های پی وی سی

استفاده از دیوارپوش در یک مکان جلوه بی نظیری به آن جا می دهد. دیوارپوش ها که در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته اند، به اشکال گوناگون و متنوع در بازار یافت می شوند. در گذشته استفاده از دیوارپوش های سفالی، چوبی و سیمانی مرسوم بود، اما امروزه استفاده از دیوارپوش های پی وی سی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. دلیل این اهمیت را می توان به عایق بود پی وی سی نسبت داد. دیوارپوش های پی وی سی که در دکوراسیون دیوارهای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند، عایق دما و صوت هستند. این دیوارپوش در مقابل ضربه مقاوم اند و به سادگی نصب می شوند. تنوع مدل های دیوارپوش های پی وی سی بسیار است؛ از این رو، دست مشتری در انتخاب نوع دیوارپوش باز است. از همه مهم‌تر، استفاده از این نوع دیوارپوش ها در مقابل دیوارپوش های چوبی به حفظ منابع محیط زیست کمک می کند. دیوارپوش های ام دی افی نیز از دیگر دیوارپوش های مورد پسند عموم است که زیبایی و جلوه خاصی به نما می بخشد.اگر تصمیم به نصب دیوار پوش ها دارید، بهتر است در ابتدا زیرسازی دیوارپوش ها را جدی بگیرید. زیرسازی دیوارپوش ها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند، چرا که استحکام پوشش نهایی در برابر لرزش و ضربه به زیرسازی آن مرتبط است.دیوارپوش های پی وی سی به دو صورت نصب می شوند. در روش مستقیم، دیوارپوش ها به وسیله کلپیس بدون زیرسازی به دیوار گچی نصب می شوند. در روش دیگر، زیرسازی فلزی برای نصب دیوارپوش ها مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش، سازه فلزی بر روی دیوار وصل می شود و پانل ها روی زیرسازی فلزی قرار می گیرند.


مزایای زیرسازی


از اهمیت زیرسازی در نصب دیوارپوش ها علاوه بر استحکام دیوارپوش ها می توان به لایه عایق ایجاد شده در بین پانل ها و دیوار اصلی اشاره کرد. این عایق عامل مهمی در صرفه جویی انرژی است. فاصله بین دیوار و پانل ها فضایی را ایجاد می کند که می توان تأسیسات مکانیکی و برق را از بین آن ها عبور داد. بدین ترتیب، در صورتی که مشکلی در تأسیسات رخ دهد، دیگر نیازی به تخریب دیوار اصلی و یافتن مکان تأسیسات نیست. درواقع عبور دادن تأسیسات در زیر پانل ها، علاوه بر دسترسی آسان، در صورت ایجاد مشکل، هزینه تخریب و بازسازی دیوار و ایجاد گچ و خاک را ندارد.استفاده از زیرسازی در نصب دیوارپوش ها، از تخریب دیوارها که به مرور زمان ایجاد می شود پیشگیری می کند. با نصب دیوارپوش بر روی زیرساز، هزینه های تمیز کردن سالانه دیوارها کاهش می یابد.از مزایای دیگر زیرسازی در نصب دیوارپوش ها، ایجاد سطحی تراز و همسان بر روی دیوار است. اگر دیوار اصلی ناتراز باشد، تا هفت سانتی متر بیرون زدگی را می توان با کمک زیرسازی دیوارپوش ها پوشش داد. زیرسازی فلزی با محیط های مرطوب نیز سازگار است؛ از این رو، استفاده از دیوارپوش ها در این محیط ها قابل اجرا است.

مزایای زیرسازی

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
برچسب ها
پارتیشن‌ اداری دیوارپوش نصب دیوارپوش دیوارپوش پی وی سی پانل پی وی سی سقف کاذب سقف کاذب پی وی سی مبلمان اداری میز اداری دیوار پوش دیوار پوش های PVC قیمت دیوارپوش پی وی سی پارتیشن اداری پارتیشن اداری چوبی قیمت پارتیشن اداری میز مدیریت صندلی اداری صندلی مدیریت مبلمان اداری کلاسیک مبلمان اداری مدرن انواع مبلمان اداری کابینت آشپزخانه نصب دیوار پوش دیوار پوش پی وی سی قیمت مبلمان اداری کاربرد سقف کاذب قیمت سقف کاذب دکوراسیون آشپزخانه دکوراسیون مدرن طراحی دکوراسیون داخلی کفپوش پارکت تناسبات پارکت کف پوش انواع پارکت رنگ پارکت متناسب با پذیرایی استفاده از پارکت در پذیرایی بهترین دیوار پوش مناسب اتاق کودک دیوار پوش متناسب با اتاق کودک رنگ مناسب دیوار پوش اتاق کودک پارتیشن درب درهای دوجداره درهای شیشه ای رنگ دیوارپوش کابینت آشپزخانه کوچک استفاده از پارکت کف های کاذب طراحی ورودی سقف های کاذب استفاده از سقف کاذب مزایای استفاده از سقف کاذب میزهای کنفرانس اتاق کنفرانس طراحی اتاق کنفرانس کفپوش ها بهترین کفپوش استفاده از کف کاذب کفپوش پارکت خرید کابینت مبلمان های اداری دیوارپوش های پی وی سی بهترین میز کنفرانس پارتیشن های اداری انواع کابینت مدل کابینت دیوارپوش pvc درب های پارتیشن انواع درب پارتیشن انواع سقف کاذب طراحی سقف کاذب پارتیشن های دوجداره پارتیشن اداری دو جداره پارتیشن بندی اجرای پارتیشن پارکت چوبی کفپوش لمینت سقف های کاذب پی وی سی کفپوش های کاذب میزهای مدیریت خرید مبلمان اداری مبلمان اداری جدید پارتیشن کلاسیک نگهداری از کف کاذب میز کانتر میز کانتر اداری انواع میز کانتر اداری میز مدیریت آذران فضانما پارکت رنگ روشن نمای ساختمان نمای پی وی سی نمای PVC خرید پارتیشن اداری انواع پارتیشن اداری پارتیشن اداری شیشه ای انواع دیوارپوش سقف کاذب PVC خرید سقف کاذب
آخرین پست ها
تبلیغات متنی
سقف کاذب پی وی سی
شرکت آذران فضانما تولید کننده انواع سقف کاذب

دیوار پوش پی وی سی
شرکت آذران فضانما تولید کننده انواع دیوار پوش در کشور


دیوار پوش

سقف کاذب