مبلمان اداری خوب و متناسب
1396/12/21 | تعداد نظرات :0
مبلمان اداری خوب و متناسب

امروزه در هر اداره ای چه کوچک و چه بزرگ برای سهولت در کارها و پیشبرد امور اداری، وجود تجهیزات و وسایل اداری از جمله مبلمان اداری ضروری می باشد.

تفاوت مبلمان اداری با مبلمان خانگی

عمده ترین تفاوتی که بین مبلمان اداری و مبلمان های خانگی به چشم می خورد استفاده از متریال در نحوه  ساخت این مبلمان هاست و علاوه بر آن نوع طراحی مبلمان اداری با مبلمان های خانگی متفاوت است. اغلب این متریال هایی که در مبلمان اداری به کار می رود در مقایسه با متریال هایی که در مبل های خانگی به کار می روند دوام بیشتری دارند و به آسانی تمیز می شوند. به عنوان مثال همانطور که بارها دیده اید مبلمان های اداری از چرم های مصنوعی و طبیعی، چوب، شیشه، فلز و ام دی اف ساخته می شوند. علاوه بر این موارد یکی از تفاوت های دیگر مبلمان اداری سبک وزن بودن آن ها نسبت به مبل های خانگی است.

کدام وسایل اداره شامل مبلمان اداری هستند؟

باید بیان کرد که مبلمان اداری در هر محیط و فضای خاصی انواع گوناگونی دارند که شامل انواع پارتیشن های موجود در اداره، میز کنفرانس، کانتر لابی، میز اداری، میز مدیریت، میز منشی و مبلمان های رسمی و راحتی می باشند که در ادامه هر کدام از این مبلمان اداری در هر اداره ای به خوبی به چشم می خورند و کاربرد ویژه خود را دارند.

ویژگی یک میز اداری خوب

در هر اداره و در میان مبلمان اداری بیشترین شئی که جلوه زیادی به اداره می بخشد وجود همین میزهای اداری می باشد. امروزه با مدرنیته شدن دکوراسیون ها، طراحان داخلی سعی کرده اند تا از میزهای اداری مدرن تری نیز استفاده کنند. در گذشته میزهای اداری فقط از طراحی ساده ای برخوردار بودند. اما اکنون با توجه به وجود مانیتور کامپیوتر، کیس و پرینتر طراحی میزها و مبلمان اداری خیلی متفاوت تر شده است و قسمت های مختلفی برای این نوع تجهیزات در میزهای اداری تعبیه شده است. البته این نکته را باید در نظر داشته باشید که هیچ گاه دنبال یک میز اداری ارزان قیمت به خصوص برای میزهای کنفرانس یا میزهای مدیریت نباشید زیرا این دو از اساسی ترین اجزای مبلمان اداری هستند.

طراحی مبلمان اداری مدرن

امروزه طراحی های داخلی تبدیل به یک حرفه شده اند که توسط متخصصان آن ها به اجرا در می آیند. متخصصان طراحی داخلی می توانند به خوبی تمامی اصول و جوانب را برای یک مبلمان اداری شیک و مدرن در نظر بگیرند و فضایی مدرن را برای محیط کاری شما به وجود آورند. امروزه طراحان مبلمان های اداری سعی کرده اند تا تفکری سنتی را از فضاهای کاری و اداری به دور کنند و آن را با طراحی مدرن و شیک مبلمان های اداری پیاده کنند. به عنوان مثال اگر کسب و کار شما به طریقی است که باید به صورت مستقیم با ارباب رجوع گفت و گو کنید می توانید از یک میز اداری مدرنی استفاده کنید که هم یک حالت تاشو داشته باشد و هم این که برای خودتان به تنهایی یک میز جدا محسوب شود و در زمانی که ارباب رجوع به اتاق شما می آید آن را باز کرده و در زمانی که قابل استفاده نمی باشد آن را تا کنید تا فضای بیشتری در اتاق در اختیارتان باشد.

ویژگی های بارز میز مدیریت در اداره

به دلیل این که مهم ترین بخش هر اداره ای قسمت مدیریت می باشد پس باید اتاق مدیریت دارای طراحی خاص خودش باشد و دکوراسیون آنجا نسبت به فضاهای دیگر اداره متفاوت و زیباتر باشد. اغلب با ورود به اتاق مدیریت چیزی که توجه بیشتری را به خود جلب می کند میز مدیریت است. خواه کلاسیک و خواه مدرن باشد. به طور کلی باید این طور بیان کرد که یک میز مدیریت خوب دارای اندازه، رنگ، فرم، طرح و ارتفاع خاص خودش است که با بقیه  میزها تفاوت زیادی دارد. به طور مثال طرح آن از اشکال خاصی ایجاد شده است که خیلی ساده به نظر نمی آید و یا ارتفاع آن به اندازه ای مناسب و استاندارد است که مدیر مجبور نباشد برای کار کردن روی میز خم شود. علاوه بر موارد گفته شده یک میز مدیریت خوب در مبلمان اداری باید دارای استحکام بالایی باشد و به علت کارایی زیاد آن، جنس ساخته شده اش قابلیت پاکیزگی آسان را داشته باشد.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
برچسب ها
پارتیشن‌ اداری دیوارپوش نصب دیوارپوش دیوارپوش پی وی سی پانل پی وی سی سقف کاذب سقف کاذب پی وی سی مبلمان اداری میز اداری دیوار پوش دیوار پوش های PVC قیمت دیوارپوش پی وی سی پارتیشن اداری پارتیشن اداری چوبی قیمت پارتیشن اداری میز مدیریت صندلی اداری صندلی مدیریت مبلمان اداری کلاسیک مبلمان اداری مدرن انواع مبلمان اداری کابینت آشپزخانه نصب دیوار پوش دیوار پوش پی وی سی قیمت مبلمان اداری کاربرد سقف کاذب قیمت سقف کاذب دکوراسیون آشپزخانه دکوراسیون مدرن طراحی دکوراسیون داخلی کفپوش پارکت تناسبات پارکت کف پوش انواع پارکت رنگ پارکت متناسب با پذیرایی استفاده از پارکت در پذیرایی بهترین دیوار پوش مناسب اتاق کودک دیوار پوش متناسب با اتاق کودک رنگ مناسب دیوار پوش اتاق کودک پارتیشن درب درهای دوجداره درهای شیشه ای رنگ دیوارپوش کابینت آشپزخانه کوچک استفاده از پارکت کف های کاذب طراحی ورودی سقف های کاذب استفاده از سقف کاذب مزایای استفاده از سقف کاذب میزهای کنفرانس اتاق کنفرانس طراحی اتاق کنفرانس کفپوش ها بهترین کفپوش استفاده از کف کاذب کفپوش پارکت خرید کابینت مبلمان های اداری دیوارپوش های پی وی سی بهترین میز کنفرانس پارتیشن های اداری انواع کابینت مدل کابینت دیوارپوش pvc درب های پارتیشن انواع درب پارتیشن انواع سقف کاذب طراحی سقف کاذب پارتیشن های دوجداره پارتیشن اداری دو جداره پارتیشن بندی اجرای پارتیشن پارکت چوبی کفپوش لمینت سقف های کاذب پی وی سی کفپوش های کاذب میزهای مدیریت خرید مبلمان اداری مبلمان اداری جدید پارتیشن کلاسیک نگهداری از کف کاذب میز کانتر میز کانتر اداری انواع میز کانتر اداری میز مدیریت آذران فضانما پارکت رنگ روشن نمای ساختمان نمای پی وی سی نمای PVC خرید پارتیشن اداری انواع پارتیشن اداری پارتیشن اداری شیشه ای انواع دیوارپوش سقف کاذب PVC خرید سقف کاذب
آخرین پست ها
تبلیغات متنی
سقف کاذب پی وی سی
شرکت آذران فضانما تولید کننده انواع سقف کاذب

دیوار پوش پی وی سی
شرکت آذران فضانما تولید کننده انواع دیوار پوش در کشور


دیوار پوش

سقف کاذب