En | Fa
منوی سایت

قرنیز پی وی سی، نصب و راه اندازی آن

امروزه بهره گیری از کف پوش و دیوارپوش های پی وی سی به عنوان مصالح ساختمانی در راستای زیباسازی فضای داخلی ساختمان و سبک سازی ساختمان موردتوجه است. شرکت آذران فضانما به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مصالح ساختمانی و پیشگام در صنعت ساختمان ایران، به طراحی و تولید انواع کف پوش ها و دیوارپوش ها در طرح ، رنگ و جنس های  مختلف جهت تأمین نیاز مشتریان خود پرداخته است. در راستای بهره گیری از کف پوش یا دیوارپوش می بایست از ابزارآلاتی نظیر قرنیز یا نبشی استفاده نمود تا علاوه  بر زیبایی بخشی به فضا، از آسیب رسانی به دیوارپوش یا کف پوش در برابر صدمات ناشی از برخورد اسباب و وسایل جلوگیری نمود. متخصصین شرکت آذران فضانما در راستای پوشش نیاز به ابزارآلات پی وی سی در ساختمان، به طراحی و ساخت انواع قرنیزها و نبشی ها با کاربردهای مختلف پرداخته است. 

قرنیز به مدل های چوبی، سنگی، اچ دی اف (HDF) و پی وی سی (PVC) تقسیم  می شود که از مدل های چوبی، سنگی و پلاستیکی می توان در داخل ساختمان استفاده نمود. شرکت آذران فضانما به تولید قرنیزهای پی وی سی به صورت یک تکه و یا دو جداره در طرح ها و رنگ های متنوع، متناسب با طرح های کف پوش و دیوارپوش های تولیدی خود می پردازد. با استفاده از قرنیز دو جداره شرکت آذران فضانما می توان کابل ها یا سیم ها را از فضای داخلی قرنیز عبور داده تا علاوه بر جلوگیری از آسیب رسانی به آن، ظاهری زیبا به محیط بخشید. قرنیزهای پی وی سی شرکت آذران فضانما دارای ویژگی های شاخصی از قبیل ضد حریق بودن، نصب سریع و آسان، قابلیت شستشو بدون تغییر در طرح و رنگ، آنتی باکتریال و ضدخش بودن روکش  قرنیز، ضد حشرات مؤذی و پوسیدگی و مناسب برای دیوارهای پیش ساخته است.

شرکت آذران فضانما در راستای جلب رضایت مشتریان خود، خدمات پس از فروش از جمله نصب و راه اندازی کف پوش، دیوارپوش، پارتیشن و ابزارآلات پی وی سی را انجام می دهد. نصابان شرکت آذران فضانما با سابقه طولانی و درخشان در این زمینه یه خوبی از جدیدترین متدهای نصب و راه اندازی محصولات تولیدی شرکت در کمترین زمان و با بهترین کیفیت مطلع بوده و همواره توانسته اند به بهترین نحو نیاز مشتریان را برآورده کنند. جهت نصب قرنیز پی وی سی ابتدا می بایست سطح دیوار موردنظر را تمیز و هموار کرد تا قرنیز بتواند به سهولت بر روی آن قرار گیرد. این نوع قرنیزها را می توان با استفاده از چسب به راحتی به دیوار چسباند. از این رو ابتدا پشت قرنیز را به چسب آغشته کرده و به دیوار چسبانده می شود. در ادامه با دستگاه میخ کوب در فواصل مشخص و کوتاه، قرنیز به دیوار محکم می گردد. نصب قرنیز با زاویه مناسب نسبت به دیوار نکته بسیار مهمی است که می بایست رعایت نمود و همچنین در کنج ها و زوائد دیوارها باید ابعاد مناسبی از قرنیز را استفاده نمود تا قرنیزهای نصب شده به یکدیگر فشار وارد نکرده و سبب تغییر شکل و ترک خوردگی نگردند.

شرکت آذران فضانما به عنوان شرکتی پیشرو و نوآور در صنعت ساختمان، جهت بهره گیری از تکنولوژی به روز دنیا، به برگزاری کارگاه های آموزشی مختلف جهت آشنایی نصابان شرکت خود با آخرین تکنولوژی های بروز دنیا در خصوص نحوه نصب و راه اندازی کف پوش ها، دیوارپوش ها، پارتیشن و ابزارآلات پی وی سی می پردازد تا بتواند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کند. 

قرنیز پی وی سی، نصب و راه اندازی آن