نکاتی که قبل از خرید میز اداری باید به آن توجه نمایید

10 شهریور ، 1399
مبلمان اداری آذران فضانما

آیا می دانید برای خرید مبلمان اداری به چه نکاتی باید توجه شود؟ از دید شما بهترین مبلمان اداری دارای چه خصوصیاتی است؟ میزان هماهنگی میز اداری و میز مدیریت چقدر اهمیت دارد؟ سوالاتی که بارها به ذهن خریداران مبلمان اداری می رسد دارای پاسخ های متعددی است که می بایست مورد بررسی قرار بگیرد.

کدام مبلمان اداری بهتر است؟

در هنگام خرید مبلمان اداری برای شرکت خود قطعا به این موضوع فکر می کنید که مراجعه کنندگان شما چه انتظاری از مبلمان اداری دارند؟ در واقع اولین و مهم ترین آیتم ظاهر مبلمان می باشد. هر چه مبلمان ظاهر خیره کننده تری داشته باشد می تواند از دید مراجعه کنندگان دل نشین تر باشد.

موضوعی که باید به طور دقیق تر بررسی شود این است که آیا می توان مبلمان اداری انتخاب نمود که مورد پسند همه مردم باشد؟ قطعا انتخاب کمی دشوار خواهد بود، اما با در نظر گرفتن یک سری از ویژگی ها می توان به بهترین انتخاب رسید.

اولین موضوعی که می بایست مورد بررسی قرار دهید راحتی مبلمان اداری است. در واقع بیشتر افرادی که از مبلمان اداری استفاده می کنند مراجعه کنندگان هستند و اگر شرایط خدمت رسانی شرکت شما به صورتی است که فرد مراجعه کننده می بایست تایم زیادی را بر روی مبل بنشیند قطعا باید راحتی محصول خریداری شده را ملاک اصلی قرار دهید!

انواع مبلمان اداری

مبلمان اداری در مدل و طرح های بسیاری گوناگونی عرضه می شود و جنس و طرح هایی که برای این محصولات به کار می رود به صورتی است که با سلیقه افراد سازگار است.

در ابتدا تمامی شرکت ها علاقمند به خرید مبلمان  و میز اداری از جنس چوبی بودند و بیشترین خرید و فروش در این راستا صورت می پذیرفت. امروزه می بینیم که جنس های چوب، شیشه، فلز و ... باهم ترکیب شده و بهترین طرح را فراهم نموده است. به طور کلی مبلمان شرکتی در مدل ترکیبی بهترین انتخاب و همینطور جدیدترین محصولی است که روانه بازار شده است.

اگر می خواهید مبلمان اداری را در رنگ بندی های زیبا خریداری نمایید در ابتدا باید فضای شرکت را به دقت بشناسید و سپس به سمت مدلی بروید که با هدف شرکت شما همخوانی داشته باشد. دقت به علم روانشناسی در خرید مبلمان اداری از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. دقت کنید که هر کدام از مبلمان شرکتی می بایست همخوانی دقیقی با سایر تجهیزات شرکت داشته باشد.

میز اداری | آذران فضا گویا

قیمت مبلمان اداری

با توجه به تعرفه های بسیار متغیری که برای مبلمان اداری دیده می شود قطعا خرید بسیار دشوار است و خریدار دچار سردرگمی می شود. به عنوان مثال یک مدل مبلمان شرکتی در سه جنس مختلف ساخته میشود و قطعا با سه قیمت متفاوت عرضه می شود. در صورتی که خریدار و بازدید کننده تفاوت چندانی از لحاظ ظاهری احساس نمی کند به این ترتیب قطعا باید به دقت بررسی شود که کدام یک از مبلمان اداری بهترین گزینه خواهند بود و به چه صورت باید خریداری شوند.

فروشگاه ما با تولید بهترین مبلمان شرکتی سعی دارد محصولی به شما عرضه نماید که از بهترین کیفیت برخوردار است. خرید از فروشگاه ما سبب می شود که هزینه نهایی برای شما ارزان تر شود. در واقع در این مسیر درگیر هیچ گونه واسطه ای نخواهد بود و قطعا در نهایت هزینه ای معادل خرید از درب کارخانه پرداخت خواهید نمود.

دقت نمایید که برای رفاه حال خریداران سعی نمودیم جدول قیمت بندی تهیه کنیم و لیست دقیقی از مبلمان اداری و میز های مدیریتی را با تصویر و قیمت به شما نشان دهیم. به این ترتیب می توانید از قیمت روز بهترین مبلمان شرکتی مطلع شده و سفارش خود را ثبت نمایید.

اهمیت مبلمان اداری و میز مدیریت

عده ای گمان می کنند که میز مدیریت باید کاملا متفاوت از سایر مبلمان اداری باشد. این تصور کمی عجیب و البته سلیقه ای به نظر می رسد. در واقع بهترین انتخاب همخوانی دقیق مبلمان شرکتی و ست های مدیریتی و همینطور میز کارمندان و سایر قسمت های اداره می باشد.

برای خرید میز مدیریت سعی کنید جنسی مشابه مبلمان اداری استفاده شده انتخاب نمایید، تناسب رنگ و طرح از دیگر مسائلی است که باید به دقت مورد بررسی قرار بگیرد. دقت کنید که هر کدام از ست های مدیریتی از قبیل میز، صندلی، فایل مدارک و ... باید در یک راستا خریداری شوند و استفاده از رنگ های  متفاوت، قطعا انتخاب خوبی نخواهد بود. مگر اینکه شرکت شما در زمینه هنر و گرافیک فعالیت داشته باشد و هدف اصلی آن بازی با رنگ باشد!

یکی از موضوعات دیگری که این روز ها بسیار باب شده است استفاده از پارتیشن های اداری می باشد که می بایست با سایر وسایل موجود در اداره همخوانی داشته باشد به این ترتیب قطعا  برای انتخاب نیاز به دقت ویژه ای خواهید داشت.

مبلمان اداری | فضا گویا

خرید ست مبلمان اداری و پارتیشن اداری

ما در فروشگاه خود سعی نمودیم ست مبلمان  و پارتیشن اداری تهیه نماییم تا خریدار بتواند انتخاب دقیقتر و بهتری داشته باشد. در واقع در آلبومی که عرضه می کنیم نمونه طرح هایی وجود دارد که اجازه می دهد بهترین انتخاب را داشته باشید. البته شما می توانید طرح مورد نظر خود را سفارش دهید تا  بهترین گزینه طبق سلیقه شما تهیه شود.

پارتیشن های چوبی یک و دو جداره از گزینه هایی هستند که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند به این ترتیب خرید ست چوبی مبلمان و پارتیشن اداری یک انتخاب بسیار شیک خواهد بود.

روش های خرید مبلمان اداری

برای خرید مبلمان اداری می توانید از روش های اینترنتی نیز استفاده نمایید. در واقع نمونه کارهای ما به شما اجازه می دهند در منزل و یا در محل کار خود بتوانید در نهایت آرامش تصمیم گیری نمایید. تیم های مشاور و فروش ما به صورت شبانه روز در خدمت رسانی آماده هستند به این ترتیب قطعا خرید برای شما بسیار آسانتر می شود. دقت کنید که تمامی مدل ها با توجه به میزان فضای اداره و سلیقه شما اعمال می شود و هیچ گونه نارضایتی وجود ندارد.

مبلمان اداری |فضا گویا

جدیدترین مدل مبلمان اداری

با توجه به کمال طلبی افراد سعی نمودیم مدل هایی را روانه بازار کنیم که بهترین کیفیت را به همراه داشته باشند و از زیباترین طرح ها پیروی کنند. تیم های طراح ما با بکار گیری بهترین ایده ها و استفاده از جدیدترین نرم افزارهای طراحی اقدام به تولید جدیدترین مبلمان اداری و میز مدیریت نموده است. به این ترتیب توانستیم سهم بزرگی از رضایت را به سمت خود بکشانیم. تمامی مراحل تهیه مبلمان اداری از سوی شرکت ما شفاف است و هیچ گونه حرکت پنهانی وجود ندارد، خرید ارزان  با کیفیت ایده آل حق شما خریداران عزیز است و ما در راستای بهبود این  راه ثابت قدم هستیم.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LcoQQ8gAAAAAIXVDhxLnuClb0j_S4Xyk5icLxGe