نحوه نصب پانل های پی وی سی هات استمپ

28 مرداد ، 1399
مبلمان اداری آذران فضانما

نصب پانل پی وی سی هات استمپ چگونه است؟

برای نصب پانل های پی وی سی هات استمپ ابتدا به زیرسازی نیاز است. جنس و متریال اولیه ای که برای زیرسازی استفاده می شود، در نحوه نصب و میزان استحکام پانل پی وی سی تأثیر دارد. گاهی برای زیرسازی از چند لایه استفاده می شود. در برخی موارد چوب های روس به کار می‌ روند و سپس پانل های پی وی سی هات استمپ بعد از شاسی کشی روی آن ها اجرا و نصب می شوند. در موارد دیگری هم ممکن است برای زیرسازی از پروفیل های سپری استفاده شود و بعد پانل های پی وی سی هات استمپ بر روی آن قرار بگیرند.

در برخی از ساختمان ها که به استحکام بیشتری نیاز دارند، برای زیر سازی از سازه های فلزی استفاده می شود. این سازه ها ابتدا به سقف و یا دیوار متصل و تراز می شوند. سپس یک لایه هوا بین سازه فلزی و پانل های پی وی سی هات استمپ ایجاد می شود تا بعدها موجبات عایق صدا و کاهش آلودگی صوتی را فراهم کند. در نهایت پانل های پی وی سی بر روی سازه فلزی قرار می گیرند.

مطالب تکمیلی آذران فضانما را در این بخش دنبال نمایید

مزایای استفاده از پانل های پی وی سی هات استمپ

پانل های پی وی سی هات استمپ مزایای بی شماری نسبت به سایر روکش ها دارند که از جمله می توان به توانایی جلوگیری از ورود سر و صدا از بیرون به فضای داخلی ساختمان اشاره کرد که مناسب برای مکان هایی همچون لابی ها، ادارات، سالن های کنفرانس، کریدورها، سالن های نمایش فروشگاه ها و... از آنها استفاده کرد. پانل های پی وی سی هات استمپ دارای مقاومت بالایی در مقابل رطوبت هستند. به همین دلیل، برای مکان هایی که با رطوبت و آب سر و کار دارند، نسبت به سایر روکش ها گزینه مناسب تری هستند. آشپزخانه، استخر، سرویس بهداشتی و... از جمله مکان هایی هستند که به پانل های پی وی سی هات استمپ ممکن است نیاز داشته باشند.

دوام و استحکام پانل های پی وی سی هات استمپ بالا است، به طوری که برای جلوگیری از وارد آمدن صدمه و آسیب به دیوار، می توان از این نوع پانل ها استفاده کرد. از نظر اقتصادی، پانل های پی وی سی هات استمپ ارزان قیمت تر از سایر روکش ها هستند. بنابراین، برای صرفه جویی در هزینه ها می توان از این نوع روکش ها استفاده کرد.

پانل پی وی سی هات استمپ

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LcoQQ8gAAAAAIXVDhxLnuClb0j_S4Xyk5icLxGe