برای جلوگیری از هدر رفتن حرارت و برودت هوا در ساختمان چه باید کرد ؟

06 تیر ، 1397
مبلمان اداری آذران فضانما
0 کامنت

نقطه تعادل یک خانه عبارت است  از پایین ترین دمای هوای خارج ساختمان است، که در آن دما به درون ساختمان بدون جذب و یا دفع حرارت و تحت میزان معینی از تابش آفتاب ،در حد آسایش باقی بماند. ارقام نقطه تعادل یک خانه با تغییر وضعیت خورشید تغییر می کند و اغلب به میزان عایقبندی ومنافذ بنا و سایر عوامل متغییر می باشد. اینجاست که در می یابیم نصب دیوار پوش ها با ذخیره کردن گرما در محیط در فصل زمستان به صرفه جویی در مصرف انرژی می‌انجامد.

. تا جایی که شرکت ها و تولید کنندگان دیوار پوش های PVC هر سال با ارائه طرح های جدید تر و پایین آمدن قیمت تولید در صنعت معماری و ساختمان سازی راه های جدیدگشوده اند. دیوارپوش پی وی سی علاوه بر مزیت زیبایی و مدرن سازی فضای داخلی ، تاثیر زیادی بر کاهش وزن ساختمان و همچنین افزایش استحکام آن ها دارند.

دیوار پوش پی وی سی آذران فضا نما موجب کاهش ۴۰ درصدی در اتلاف انرژی فضای داخلی ،کاهش قابل توجه استهلاک در تاسیسات حرارتی و برودتی می باشد.زیرا به علت نفوذ ناپذیری فوق العاده خود باعث کاهش انتقال حرارت بین فضای داخلی و خارجی ساختمان می گردد. 

استفاده از دیوارپوش های پی وی سی یوروپن شرکت آذران فضا نما علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرزی می توانیم دیوارهایی نوین و متفاوت هم داشته باشیم، رنگ ها و طرح های متنوع که فضای ما را خاص و دگرگون می کنند.

نصب دیوار پوش ها با ذخیره کردن گرما در محیط در فصل زمستان به صرفه جویی در مصرف انرژی می‌انجامد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

امتیاز کاربران برای این پست

به این صفحه امتیاز دهید