محصولی جدید از شرکت آذران فضانما

شرکت آذران فضانما تولیدکننده انواع محصولات دکوراتیو ساختمانی، تلاش خود را در راستای پاسخ دهی به نیازها و سلیقه ‏های‏ مشتریان متمرکز کرده است که از این جهت شاهد ارائه محصولات جدید این شرکت می ‏باشیم. هات استمپ یکی از آخرین محصولات ارائه شده توسط شرکت آذران فضانما بوده که تمامی اِلمان های طراحی یک دکوراسیون منحصر به فرد و خاص را در خود جای داده است.

این محصول دارای زیبایی خارق العاده ای بوده که برای دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می‏ گیرد. هات استمپ بصورت یک فویل نازک روی سطوح مختلف از جمله سطح پلی استر، با طرح‏های‏ ویژه چاپ می‏ شود. شرکت آذران فضانما برای چاپ طرح‏های‏ متنوع هات استمپ ها از دستگاه ‏های‏ مخصوصی استفاده می کند که می ‏توانند بطور هم زمان و با حرارت و فشار بالا، روی سطح مورد نظر، فویل متال حاوی طرح را چاپ نماید.

استحکام بالا یکی از ویژگی‏ های‏ چاپ هات استمپ ‏روی پانل پی وی سی می‏ باشد. دلیل این امر را می‏ توان در فشار و دمای دستگاه در حین چاپ عنوان نمود. به دلیل سرعت اجرای بالا و نصب آسان طرح ها بر روی انواع سطوح، قیمت مقرون به صرفه، داشتن عایق در برابر رطوبت، صدا و دما، قابلیت شستشوی سطوح با مواد شوینده، مقاومت بالای محصولات در مقابل حشرات، استحکام بالا در مقابل خوردگی، مقاومت بالا در برابر حریق و داشتن طرح‏های‏ زیبا و رنگ‏های‏ متنوع، این محصولات با استقبال مشتریان مواجه شده است.

لازم به ذکر است که در هات استمپ‏ های‏ شرکت آذران فضانما، تمامی طرح ها می‏ تواند بر اساس سلیقه مشتریان انجام شود. بدین صورت که مشتریان می‏ توانند طرح‏های‏ خود را قبل از خرید سفارش دهند. تمامی محصولات قابل استفاده در مکان های مسکونی، تجاری و اداری می ‏باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت کفپوش پی وی سی ، قیمت دیوارپوش پی وی سی و تایل پی وی سی با شماره 8399 تماس حاصل فرمایید.

محصولی جدید از شرکت آذران فضانما

6LcoQQ8gAAAAAIXVDhxLnuClb0j_S4Xyk5icLxGe