مزایای دیوارپوش های بتنی در دکوراسیون های مدرن
1399/04/02 | تعداد نظرات :0
مزایای دیوارپوش های بتنی در دکوراسیون های مدرن

استفاده از دیوارپوش بتنی در دکوراسیون مدرن

یکی از پر کاربرد ترین مصالح ساختمانی، بتن می باشد که به دلیل مقاوت بسیار بالا در اکثر پروژه های ساختمانی و عمرانی استفاده می شود. قبل تر از بتن فقط برای زیرساخت ساختمان ها استفاده می شد ولی امروزه از بتن برای نما و طراحی دیوارپوش نیز استفاده می شود که یک سبک بسیار مدرن می باشد. این دیوار پوش های بتنی به بتن اکسپوز معروف می باشد که بسیار هم قابل توجه قرار گرفته است. باهم دیوار پوش بتنی و کاربرد های آن در دکوراسیون مدرن را بررسی می کنیم.

استفاده از دیوارپوش بتنی در دکوراسیون مدرن

استفاده از دیوارپوش بتنی در دکوراسیون مدرن

پانل بتنی یا بتن اکسپوز چیست؟

یکی از جدید تریین و مدرن ترین متریال های موجود در دکوراسیون داخلی و خارجی می توان به دیوارپوش های بتنی اشاره کرد. البته بتن به خودی خود یکی از سخت ترین متریال های ساختمانی است ولی برای استفاده از طراحی داخلی و خارجی از متریال های دیگری استفاده می شود که وزن پایین تری نسبت به بتن معمولی دارند وگرنه از لحاظ ایمنی بتن معمولی برای استفاده از کفپوش و دیوارپوش ها اصلا مناسب و قابل استفاده نیست. از این پانل های دیواری بتنی هم برای داخل و هم برای خارج ساختمان ها استفاده می شود و یک سبک جدید و کامل امروزی می باشد و باید بگوییم خیلی هم زیبا و جذاب است. به این دیوارپوش ها بتن اکسپوز نیز می گویند.

انوع دیوارپوش های بتنی

دیوارپوش بتنی یا بتن اکسپوز انواع مختلف دارند:

 • ساده
 • سه بعدی

البته هر یک از این ها ویژگی های منحصر به فردی دارد.

خصوصیات دیوارپوش بتن اکسپوز

این دیوارپوش ها خصوصیات زیاد و منحصر به فردی دارند که عبارتند از:

 • مقاومت بالا در برابر حرارت می توان گفت این دیوارپوش ها حتی در آتش سوزی هم از بین نخواهد رفت
 • امکان استفاده از داخل و خارج ساختمان
 • مقاوم در برابر آب و رطوبت
 • نصب سریع و آسان
 • وزن آن نسبت به بتن معمولی بسیار سبک می باشد
 • تنوع در طرح و رنگ

ویژگی های دیوارپوش های بتنی

از ویژگی های دیوارپوش های بتنی می توان به هر یک از موارد زیر اشاره کرد:

 • قابل تولید در ابعاد مختلف
 • دارای سطح صاف و صیقلی
 • روکشی ندارد
 • طول عمر بالا
 • مقاوم در برابر سایش و اصطحکاک
 • دوست محیط زیست به دلیل اینکه در تولید آن از هیچ ماده ی سمی و خطرناکی استفاده نمی شود.
 • طراحی و اجرا آسان
 • طراحی به درخواست شما

ویژگی های دیوارپوش های بتنی

ویژگی های دیوارپوش های بتنی

دیوارپوش های بتنی برای چه مکان هایی مناسب می باشند؟

اگر به دنبال یک سبک مدرن و جذاب هستید بتن اکسپوز یک انتخاب عالی برای شما می باشد. شما می توانید از این دیوارپوش ها هم در داخل و هم در خارج از ساختمان ها استفاده کنید. اکثرا در مراکز خرید، هنری، رستوران ها، کافی شاپ و دکوراسبون داخلی منازل مسکونی نیز این دیوارپوش ها طراحی و اجرا می شود. این دیوارپوش ها یک سبک منحصر به فرد و خاص را به شما هدیه می کند.

همچنین شما می توانید علاوه بر پوشش دیوار، برای پوشش کانتر و میز هم استفاده نمایید. البته این پوشش برای مغازه ها، راه پله و ... نیز قابل اجرا و پیاده سازی می باشد. این دیوارپوش به علت رنگ خنثی آن بسیار محبوب می باشد و جلوه ی خاصی به محیط می بخشد.

نصب دیوارپوش بتنی به چه صورت می باشد

نصب دیوراپوش بتنی بسیار آسان می باشد و قابل نصب روی هر سطح صافی هست. شما باید برای نصب این دیوراپوش ها ابتدا سطح زیرین آن را صاف نمایید و همچنین میزان تحمل بار را بسنجید و سپس می توانید به راحتی آن را با چسب های مخصوص بچسبانید. البته برای بیرون ساختمان از ملات استفاده می شود و در آخر کار هم برای پوشاندن درز های آن از دوغاب استفاده می شود. پس از خشک شدن می توانید سطح آن را تمیز کنید فقط باید به خاطر داشته باشید از کشیدن اجسام تیز بر روی سطح آن باید خودداری کنید.

معایب دیوارپوش بتنی

 • برای نصب آن باید از یک فرد ماهر و با تجربه کمک بگیرد که هزنیه آن کمی بالا می باشد.
 • این دیوارپوش نسبت به بقیه دیوارپوش ها حتی سرامیک سنگینن تر می باشد و شما باید تحمل وزن دیوار خود را بررسی کنید و سپس تصمیم به نصب و اجرا این دیوارپوش بگیرید.

قیمت دیوار پوش بتنی

قیمت دیوارپوش بتنی به عوامل مختلفی بستگی دارد مثلا: ضخامت پنل، داخلی و خارجی بودن پانل، مات یا براق بودن، ابعاد و طراح آن که تاثیر مستقیم بر قیمت این دیوارپوش دارد. قیمت این دیوارپوش بر طبق متر مربع یا برحسب عدد محاسبه می شود. البته قیمت ها ثابت نیست و شما باید قبل از خرید خوب تحقیق و بررسی کنید تا بتوانید با یک قیمت خوب این دیوارپوش را خریداری نمایید.

قیمت و خرید دیوارپوش بتنی

قیمت و خرید دیوارپوش بتنی

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
برچسب ها
پارتیشن‌ اداری دیوارپوش نصب دیوارپوش دیوارپوش پی وی سی پانل پی وی سی سقف کاذب سقف کاذب پی وی سی مبلمان اداری میز اداری دیوار پوش دیوار پوش های PVC قیمت دیوارپوش پی وی سی پارتیشن اداری پارتیشن اداری چوبی قیمت پارتیشن اداری میز مدیریت صندلی اداری صندلی مدیریت مبلمان اداری کلاسیک مبلمان اداری مدرن انواع مبلمان اداری کابینت آشپزخانه نصب دیوار پوش دیوار پوش پی وی سی قیمت مبلمان اداری کاربرد سقف کاذب قیمت سقف کاذب دکوراسیون آشپزخانه دکوراسیون مدرن طراحی دکوراسیون داخلی کفپوش پارکت تناسبات پارکت کف پوش انواع پارکت رنگ پارکت متناسب با پذیرایی استفاده از پارکت در پذیرایی بهترین دیوار پوش مناسب اتاق کودک دیوار پوش متناسب با اتاق کودک رنگ مناسب دیوار پوش اتاق کودک پارتیشن درب درهای دوجداره درهای شیشه ای رنگ دیوارپوش کابینت آشپزخانه کوچک استفاده از پارکت کف های کاذب طراحی ورودی سقف های کاذب استفاده از سقف کاذب مزایای استفاده از سقف کاذب میزهای کنفرانس اتاق کنفرانس طراحی اتاق کنفرانس کفپوش ها بهترین کفپوش استفاده از کف کاذب کفپوش پارکت خرید کابینت مبلمان های اداری دیوارپوش های پی وی سی بهترین میز کنفرانس پارتیشن های اداری انواع کابینت مدل کابینت دیوارپوش pvc درب های پارتیشن انواع درب پارتیشن انواع سقف کاذب طراحی سقف کاذب پارتیشن های دوجداره پارتیشن اداری دو جداره پارتیشن بندی اجرای پارتیشن پارکت چوبی کفپوش لمینت سقف های کاذب پی وی سی کفپوش های کاذب میزهای مدیریت خرید مبلمان اداری مبلمان اداری جدید پارتیشن کلاسیک نگهداری از کف کاذب میز کانتر میز کانتر اداری انواع میز کانتر اداری میز مدیریت آذران فضانما پارکت رنگ روشن نمای ساختمان نمای پی وی سی نمای PVC خرید پارتیشن اداری انواع پارتیشن اداری پارتیشن اداری شیشه ای انواع دیوارپوش سقف کاذب PVC خرید سقف کاذب
آخرین پست ها
تبلیغات متنی
سقف کاذب پی وی سی
شرکت آذران فضانما تولید کننده انواع سقف کاذب

دیوار پوش پی وی سی
شرکت آذران فضانما تولید کننده انواع دیوار پوش در کشور


دیوار پوش

سقف کاذب