چرا فضاهای متفاوت در خانه مان ایجاد کنیم
1399/01/29 | تعداد نظرات :0
چرا فضاهای متفاوت در خانه مان ایجاد کنیم

ایده هایی جذاب برای ایجاد فضاهای مختلف در خانه

دکوراسیون داخلی منزل ما صرفه نظر از اینکه بزرگ یا کوچک، ساده یا مجلل باشد؛ نشان دهنده شیوه زندگی ماست که تحت تاثیر سلیقه شخصی، عادات روزمره و نحوه برخورد ما با زندگی، دارای ویژگی های خاصی می باشد. اما شکل ارتباط بین بخش های عمومی و خصوصی هر خانه و مفاهیمی چون حریم خصوصی و کنترل فضا، به الگوهای رفتاری و فرهنگی حاکم بر جامعه و خانواده های آن بستگی دارد. از این رو  طراحی فضایی با انعطاف پذیری بالا و تنوع پذیر از لحاظ چیدمان و آرایش عناصر معماری داخلی متاثر از الگوهای فرهنگی و نیاز ساکنین آن، می تواند کارکرد های مختلفی را به فضای زندگی داده و رضایت بیشتری را به آن ها بدهد. اما آنچه که همواره باید مد نظر قرار گیرد آنست که هر فضای داخلی اعم از محل کار، تفریح یا سکونت، قابلیت زیبا شدن با المان های مختلف دکوراتیو را دارد؛ اما می بایست از اصول و نکات صحیح و کمی ذوق و سلیقه استفاده کرد تا فضای مناسب، زیبا و کارآمد پدید آید.

در این مقاله آذران فضا نما (آفن) با ما همراه باشید تا بعد از آشنایی با انواع جدا کننده های دکوراتیو و مشاهده نمونه های زیبا و کاربردی آنها، به این سوال پاسخ دهیم که پارتیشن‌ها چگونه می‌توانند به طور کامل فضای خانه را تغییر داده و در عین حال بر ارزش آن بی افزایند؟

فضاهای جدید در خانه ایجاد کنید

پارتیشن ها ضمن ایجاد جذابیت زیبایی شناسی، به ایجاد یک اتاق درون یک اتاق دیگر کمک می کند. دریک  فضا به طور مثال فضای ناهار خوری را پارتیشن های تک جداره مشخص می کند که از طریق آن می توان وجود نور، منظره را هم که قابل دید است در نظر گرفت.

این یک طراحی پارتیشن مبتکرانه برای ایجاد فضایی مضاعف در اتاق نشیمن با دید بازتری است برای زمانی که می خواهید کمی از حریم خصوصی شما و هم برای اتاق ناهار خوری و هم برای محل نشیمن باشد.

استفاده از پارتیشن بندی برای ایجاد فضاهای جدید

شما در حال خانه یک فضای جداگانه و یک فضای غذاخوری ندارید؟

در اینجا روش هایی برای ایجاد پارتیشن وجود دارد. یک راه بدون دردسر دیوار سازی برای جداسازی مناطق در یک طراحی یک طبقه باز استفاده از پارتیشن است. برای ایجاد پیچ و تاب های عجیب و غریب و فضاسازی های دنج تر از پارتیشن شیشه ای استفاده کنید. این پارتیشن فضایی نیمه خصوصی را ایجاد می کند که منظره را مسدود نمی کند اما می توان از آن عبور کرد.

از این رو با استفاده از پارتیشن های تک جداره و پارتیشن های دو جداره و یا دیگر پارتیشن های زیبا و کاربردی، تکنیک های شفاف سازی، رنگ بندی های متناسب با نیازهای موجود توجه به نحوه قرار گیری و تعامل مابین مبلمان فضاهای مختلف، می توان علاوه بر بالا بردن ارزش عملکردی فضای زندگی، بر آسایش محیطی افراد در محیط زندگی نیز افزود. از این میان پارتیشن ها نقش بیشتری را در ایجاد فضاهای خصوصی بر عهده دارد.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
برچسب ها
پارتیشن‌ اداری دیوارپوش نصب دیوارپوش دیوارپوش پی وی سی پانل پی وی سی سقف کاذب سقف کاذب پی وی سی مبلمان اداری میز اداری دیوار پوش دیوار پوش های PVC قیمت دیوارپوش پی وی سی پارتیشن اداری پارتیشن اداری چوبی قیمت پارتیشن اداری میز مدیریت صندلی اداری صندلی مدیریت مبلمان اداری کلاسیک مبلمان اداری مدرن انواع مبلمان اداری کابینت آشپزخانه نصب دیوار پوش دیوار پوش پی وی سی قیمت مبلمان اداری کاربرد سقف کاذب قیمت سقف کاذب دکوراسیون آشپزخانه دکوراسیون مدرن طراحی دکوراسیون داخلی کفپوش پارکت تناسبات پارکت کف پوش انواع پارکت رنگ پارکت متناسب با پذیرایی استفاده از پارکت در پذیرایی بهترین دیوار پوش مناسب اتاق کودک دیوار پوش متناسب با اتاق کودک رنگ مناسب دیوار پوش اتاق کودک پارتیشن درب درهای دوجداره درهای شیشه ای رنگ دیوارپوش کابینت آشپزخانه کوچک استفاده از پارکت کف های کاذب طراحی ورودی سقف های کاذب استفاده از سقف کاذب مزایای استفاده از سقف کاذب میزهای کنفرانس اتاق کنفرانس طراحی اتاق کنفرانس کفپوش ها بهترین کفپوش استفاده از کف کاذب کفپوش پارکت خرید کابینت مبلمان های اداری دیوارپوش های پی وی سی بهترین میز کنفرانس پارتیشن های اداری انواع کابینت مدل کابینت دیوارپوش pvc درب های پارتیشن انواع درب پارتیشن انواع سقف کاذب طراحی سقف کاذب پارتیشن های دوجداره پارتیشن اداری دو جداره پارتیشن بندی اجرای پارتیشن پارکت چوبی کفپوش لمینت سقف های کاذب پی وی سی کفپوش های کاذب میزهای مدیریت خرید مبلمان اداری مبلمان اداری جدید پارتیشن کلاسیک نگهداری از کف کاذب میز کانتر میز کانتر اداری انواع میز کانتر اداری میز مدیریت آذران فضانما پارکت رنگ روشن نمای ساختمان نمای پی وی سی نمای PVC خرید پارتیشن اداری انواع پارتیشن اداری پارتیشن اداری شیشه ای انواع دیوارپوش سقف کاذب PVC خرید سقف کاذب
آخرین پست ها
تبلیغات متنی
سقف کاذب پی وی سی
شرکت آذران فضانما تولید کننده انواع سقف کاذب

دیوار پوش پی وی سی
شرکت آذران فضانما تولید کننده انواع دیوار پوش در کشور


دیوار پوش

سقف کاذب