چه نوع دیوارپوشی در کجای خانه ام استفاده کنم
1398/11/29 | تعداد نظرات :0
چه نوع دیوارپوشی در کجای خانه ام استفاده کنم

دیوارپوش های متناسب با فضاهای مختلف خانه

در دکوراسیون های امروزی و جدید رنگ های قدیمی دیوار جای خودشان را به انواع مختلف و متنوع دیوارپوش ها داده اند. دیوارپوش ها زیبایی های منحصر به فردی دارند و می توان انواع طرح های مختلف را مطابق با سلایق گوناگون با استفاده از آن ها پیاده کرد. یکی از انواع دیوارپوش های پرطرفدار انواع دیوارپوش pvc می باشند. که در ادامه به معرفی آن ها و انواع مختلف شان و مزیت های استفاده از این متریال خاص و جذاب خواهیم پرداخت.دیوارپوش pvc از پلاستیک فشرده ساخته شده است و نسبت به سایر انواع دیوارپوش ها دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد که همین ویژگی آن ها را به متریالی پرطرفدار تبدیل کرده است.

دیوارپوش های متناسب با فضاهای مختلف خانه

دیوارپوش های pvc چه ویژگی هایی دارند؟

دیوارپوش pvc مقاومت خیلی بالایی در برابر رطوبت دارد. همین ویژگی سبب می شود بتوان از آن در محیط های مرطوب استفاده های زیادی کرد. به طور مثال کاغذ دیواری های معمولی را نمی توان برای سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه استفاده کرد. مگر انواع ضد آب آن ها. اما استفاده از دیوارپوش های pvc به راحتی به ما این امکان را می دهد که در محیط های با رطوبت بالا از آن ها استفاده کنیم و نگرانی بابت آسیب دیدن شان نداشته باشیم. در این مطلب به بررسی کاربرد دیوارپوش های پی وی سی در فضاهای منزل و نحوه اجرای آن ها در طراحی داخلی خواهیم پرداخت.

ورودی

ورودی منزل یکی از فضاهایی است که طراحی آن از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. یک ورودی زیبا، نماینده ی منزلی زیباست؛ بنابراین، باید در طراحی دکوراسیون آن با سلیقه عمل کرد. دیوارپوش ها یا همان پانل ها را می توان به تنهایی یا در ترکیب با دیگر متریال ها در دکوراسیون ورودی به کار برد. جالب است بدانید که اگر سقف فضا کوتاه باشد، می توان با عمودی نصب کردن دیوارپوش ها آن را تا حدود زیادی بلندتر نشان داد و همین طور با نصب افقی دیوارپوش ها می توان راهروی ورودی را طولانی تر نشان داد.

ویژگی دیوارپوش های PVC

انواع دیوارپوش در نشیمن

نشیمن از جمله فضاهایی است که بیش تر از دیگر قسمت های خانه برای نصب دیوارپوش مد نظر قرار می گیرد؛ چرا که نحوه ی دکوراسیون نشیمن بسیار مهم و تاثیر گذار است. انواع مختلفی از دیوارپوش ها وجود دارند که می توان نوع مناسب را از میان آن ها انتخاب کرد و در دکوراسیون نشیمن به کار گرفت. معمولا با توجه به بزرگ بودن فضای نشیمن، از یک دیوارپوش به تنهایی در دکوراسیون آن استفاده نمی شود. می توان دیوارپوش را در کنار رنگ، کاغذ دیواری یا سنگ به کار برد که البته نیاز به ترکیب مناسب دارد. همچنین می توان از دو دیوارپوش متناسب با یکدیگر در دکوراسیون استفاده کرد. اتاق نشیمن یکی از پر رفت و آمدترین فضاها در خانه است. فضایی برای گردهمایی های خانوادگی و تماشای تلویزیون که گاهی باید پذیرای مهمانان نیز باشد. یکی از مهمترین نکات در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن، انتخاب ترکیب رنگی مناسب برای آن است. در رسیدن به نتیجه نهایی در چنین انتخابی عوامل بسیار زیادی نقش خواهند داشت.

آشپزخانه

آشپزخانه یکی دیگر از فضاهایی است که می توانید از دیوارپوش برای زیباتر کردن دیوارهای آن استفاده کنید. در آشپزخانه، دیوارپوش ها معمولا بین کابینت های بالا و پایین قرار می گیرند، اما می توان آن ها را در قسمت های دیگری نیز به کار برد. این خیلی مهم است که جنس و رنگ دیوارپوش را مناسب انتخاب کنید، چون فضای آشپزخانه پر از بخار غذاست که می تواند بر ظاهر دیوارپوش تاثیر بگذارد. همچنین اگر به غیر از دیوارپوش از کاشی نیز استفاده کنید، باید به ترکیب رنگ آن ها توجه داشته باشید.

انواع دیوارپوش برای فضای اتاق خواب

انواع دیوارپوش در اتاق کودک

طراحی داخلی اتاق کودکان با توجه به گزینه های متنوعی که دیوارپوش ها در اختیار می گذارند، می تواند بسیار زیبا و متفاوت انجام شود. رنگ های مناسب برای دیوارپوش اتاق کودک، انواع روشن تر هستند. همچنین، انواع دیگری از دیوارپوش ها وجود دارند که دارای طرح های مختلفی می باشند. این دیوارپوش ها مثل کاغذ دیواری و حتی زیباتر از آن بوده و برای استفاده در اتاق کودکان، بسیار مناسبند. به هر حال، دیوارپوش چه ساده و چه طرح دار، بهتر است تنها در قسمتی از اتاق و در ترکیب با رنگ یا متریال های دیگر اجرا شود تا از شلوغ شدن فضا جلوگیری به عمل آید.

گاهی استفاده از پانل های پی وی سی بر روی دیوار با رنگهای هماهنگ ، رنگهای روشن و تیره میتواند به صورت دکوراتیو باشد. این روش هم هزینه ی بسیار پایینی خواهید داشت و هم زیبایی متفاوتی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. برای انتخاب های بهتر و درست تر با مشاوران آذران فضا نما نیز گفتگو کنید.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
برچسب ها
پارتیشن‌ اداری دیوارپوش نصب دیوارپوش دیوارپوش پی وی سی پانل پی وی سی سقف کاذب سقف کاذب پی وی سی مبلمان اداری میز اداری دیوار پوش دیوار پوش های PVC قیمت دیوارپوش پی وی سی پارتیشن اداری پارتیشن اداری چوبی قیمت پارتیشن اداری میز مدیریت صندلی اداری صندلی مدیریت مبلمان اداری کلاسیک مبلمان اداری مدرن انواع مبلمان اداری کابینت آشپزخانه نصب دیوار پوش دیوار پوش پی وی سی قیمت مبلمان اداری کاربرد سقف کاذب قیمت سقف کاذب دکوراسیون آشپزخانه دکوراسیون مدرن طراحی دکوراسیون داخلی کفپوش پارکت تناسبات پارکت کف پوش انواع پارکت رنگ پارکت متناسب با پذیرایی استفاده از پارکت در پذیرایی بهترین دیوار پوش مناسب اتاق کودک دیوار پوش متناسب با اتاق کودک رنگ مناسب دیوار پوش اتاق کودک پارتیشن درب درهای دوجداره درهای شیشه ای رنگ دیوارپوش کابینت آشپزخانه کوچک استفاده از پارکت کف های کاذب طراحی ورودی سقف های کاذب استفاده از سقف کاذب مزایای استفاده از سقف کاذب میزهای کنفرانس اتاق کنفرانس طراحی اتاق کنفرانس کفپوش ها بهترین کفپوش استفاده از کف کاذب کفپوش پارکت خرید کابینت مبلمان های اداری دیوارپوش های پی وی سی بهترین میز کنفرانس پارتیشن های اداری انواع کابینت مدل کابینت دیوارپوش pvc درب های پارتیشن انواع درب پارتیشن انواع سقف کاذب طراحی سقف کاذب پارتیشن های دوجداره پارتیشن اداری دو جداره پارتیشن بندی اجرای پارتیشن پارکت چوبی کفپوش لمینت سقف های کاذب پی وی سی کفپوش های کاذب میزهای مدیریت خرید مبلمان اداری مبلمان اداری جدید پارتیشن کلاسیک نگهداری از کف کاذب میز کانتر میز کانتر اداری انواع میز کانتر اداری میز مدیریت آذران فضانما پارکت رنگ روشن نمای ساختمان نمای پی وی سی نمای PVC خرید پارتیشن اداری انواع پارتیشن اداری پارتیشن اداری شیشه ای انواع دیوارپوش سقف کاذب PVC خرید سقف کاذب
آخرین پست ها
تبلیغات متنی
سقف کاذب پی وی سی
شرکت آذران فضانما تولید کننده انواع سقف کاذب

دیوار پوش پی وی سی
شرکت آذران فضانما تولید کننده انواع دیوار پوش در کشور


دیوار پوش

سقف کاذب