اهمیت پارتیشن در دکوراسیون داخلی چیست؟
1396/05/16 | تعداد نظرات :0
اهمیت پارتیشن در دکوراسیون داخلی چیست؟
همه انسان ها خواهان آن هستند که زیبایی را میهمان محیط کار و منزل خود کنند. برای دستیابی به این مهم انسان از راهکارهایی بهره می‌گیرد که دانش دکوراسیون داخلی در اختیار او گذاشته است. این دانش روز به روز پیشرفت و توسعه بیشتری می‌یابد و همه روزه وسایل جدیدی برای تکامل فضاها و استفاده بهتر از آنها طراحی و ساخته می‌شود. این وسایل و ابزار در خدمت آسایش و راحتی بشر هستند و روح او را از منظر زیباشناسی بیش از پیش راضی و خشنود می‌کنند.برای طراحی دکوراسیون داخلی یک فضا باید به فاکتورها و آیتم‌های متنوعی توجه کرد و به منظور زیبا و کارآمدسازی محیط از وسایل و امکانات خاصی بهره برد. یکی از این وسایل پارتیشن‌ها هستند که با توجه به کاربردهای زیاد و مثبتی که در دکوراسیون داخلی دارند، طراحان بسیاری از آنها استفاده می‌کنند.حساسیت‌های دکوراسیون داخلی در یک محیط کاری نسبت به محیط‌های خانگی دوچندان می‌شود. بدین ترتیب که علاوه بر کارکردهای بصری که از چیدمان در هر محیطی حاصل می‌شود، در فضاهای اداری موضوع جذب مخاطب و افزایش راندمان کاری نیز مد نظر است. در فضای اداری نقش پارتیشن‌ اداری مهم‌تر است، زیرا نیاز به ایجاد حریم‌های خصوصی و آرامش برای کارکنان احساس می‌شود.اگر استانداردهای استفاده از پارتیشن‌ها در فضای اداری به‌خوبی رعایت شود، می‌توان به افزایش بهره‌وری و راندمان کاری پرسنل امید بیشتری داشت. انتخاب نوع پارتیشن و رنگ و طرح آن کاملاً به نظر مدیر و نوع کسب و کار بستگی دارد؛ اگرچه در فضاهای اداری استفاده از پارتیشن‌های طرح چوب و رنگ‌های تیره و خاکستری مطلوب‌تر هستند.


معرفی پارتیشن های فریم لس


به منظور کارآمد کردن پارتیشن‌های اداری، در ساخت آنها از متریال مختلفی استفاده می‌شود. یکی از موادی که  استفاده‌های گسترده‌ای از آن در ساخت پارتیشن‌های اداری می‌شود، شیشه است. کارشناسان طراحی دکوراسیون داخلی به منظور بالا بردن بهره‌وری این پارتیشن‌ها جزئیات اضافی آنها را حذف کردند. یکی از این جزئیات فریم‌های استفاده شده در پارتیشن‌ها بود که امکان تنظیم نور محیط را دچار مشکل می‌کردند. با حذف این فریم‌ها امکان ورود نور بیشتر به محیط فراهم می‌شود، این نور باعث می‌شود تا انرژی محیط افزایش یابد و درنهایت فضای بهتری برای کار و فعالیت اقتصادی فراهم شود.همچنین پارتیشن‌های فریم لس موجب می‌شوند تا فضا وسیع‌‌تر و دلبازتر به نظر بیاید، این امکان در محیط‌های کوچک بسیار مثبت و کارآمد است.یکی از مشکلاتی که شرکت در اجرای پارتیشن‌های فریم لس با آن روبه‌رو است، محدودیت‌هایی است که استفاده از شیشه دارد؛ برای غلبه به این محدودیت‌ها تکنولوژی‌های روز در زمینه ساخت مبلمان اداری به کمک سازندگان و طراحان پارتیشن‌های اداری و فریم لس می‌آید.

پارتیشن‌های فریم لس

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
برچسب ها
پارتیشن‌ اداری دیوارپوش نصب دیوارپوش دیوارپوش پی وی سی پانل پی وی سی سقف کاذب سقف کاذب پی وی سی مبلمان اداری میز اداری دیوار پوش دیوار پوش های PVC قیمت دیوارپوش پی وی سی پارتیشن اداری پارتیشن اداری چوبی قیمت پارتیشن اداری میز مدیریت صندلی اداری صندلی مدیریت مبلمان اداری کلاسیک مبلمان اداری مدرن انواع مبلمان اداری کابینت آشپزخانه نصب دیوار پوش دیوار پوش پی وی سی قیمت مبلمان اداری کاربرد سقف کاذب قیمت سقف کاذب دکوراسیون آشپزخانه دکوراسیون مدرن طراحی دکوراسیون داخلی کفپوش پارکت تناسبات پارکت کف پوش انواع پارکت رنگ پارکت متناسب با پذیرایی استفاده از پارکت در پذیرایی بهترین دیوار پوش مناسب اتاق کودک دیوار پوش متناسب با اتاق کودک رنگ مناسب دیوار پوش اتاق کودک پارتیشن درب درهای دوجداره درهای شیشه ای رنگ دیوارپوش کابینت آشپزخانه کوچک استفاده از پارکت کف های کاذب طراحی ورودی سقف های کاذب استفاده از سقف کاذب مزایای استفاده از سقف کاذب میزهای کنفرانس اتاق کنفرانس طراحی اتاق کنفرانس کفپوش ها بهترین کفپوش استفاده از کف کاذب کفپوش پارکت خرید کابینت مبلمان های اداری دیوارپوش های پی وی سی بهترین میز کنفرانس پارتیشن های اداری انواع کابینت مدل کابینت دیوارپوش pvc درب های پارتیشن انواع درب پارتیشن انواع سقف کاذب طراحی سقف کاذب پارتیشن های دوجداره پارتیشن اداری دو جداره پارتیشن بندی اجرای پارتیشن پارکت چوبی کفپوش لمینت سقف های کاذب پی وی سی کفپوش های کاذب میزهای مدیریت خرید مبلمان اداری مبلمان اداری جدید پارتیشن کلاسیک نگهداری از کف کاذب میز کانتر میز کانتر اداری انواع میز کانتر اداری میز مدیریت آذران فضانما پارکت رنگ روشن نمای ساختمان نمای پی وی سی نمای PVC خرید پارتیشن اداری انواع پارتیشن اداری پارتیشن اداری شیشه ای انواع دیوارپوش سقف کاذب PVC خرید سقف کاذب
آخرین پست ها
تبلیغات متنی
سقف کاذب پی وی سی
شرکت آذران فضانما تولید کننده انواع سقف کاذب

دیوار پوش پی وی سی
شرکت آذران فضانما تولید کننده انواع دیوار پوش در کشور


دیوار پوش

سقف کاذب