En | Fa
منوی سایت

محصولی جدید از شرکت آذران فضانما

شرکت آذران فضانما تولیدکننده انواع محصولات دکوراتیو ساختمانی، تلاش خود را در راستای پاسخ دهی به نیازها و سلیقه‏های‏ مشتریان متمرکز کرده است که از این جهت شاهد ارائه محصولات جدید این شرکت می‏باشیم. هات استمپ یکی از آخرین محصولات ارائه شده توسط شرکت آذران فضانما بوده که تمامی اِلمان های طراحی یک دکوراسیون منحصر به فرد و خاص را در خود جای داده است.

این محصول دارای زیبایی خارق العاده ای بوده که برای دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می‏گیرد. هات استمپ بصورت یک فویل نازک روی سطوح مختلف از جمله سطح پلی استر، با طرح‏های‏ ویژه چاپ می‏شود. شرکت آذران فضانما برای چاپ طرح‏های‏ متنوع هات استمپ ها از دستگاه‏های‏ مخصوصی استفاده می‏کند که می‏توانند بطور هم زمان و با حرارت و فشار بالا، روی سطح مورد نظر، فویل متال حاوی طرح را چاپ نماید.

یکی از ویژگی‏های‏ چاپ هات استاپ‏های‏ شرکت آذران فضانما، استحکام بالای محصولات می‏باشد. دلیل این امر را می‏توان در فشار و دمای دستگاه در حین چاپ عنوان نمود. به دلیل سرعت اجرای بالا و نصب آسان طرح ها بر روی انواع سطوح، قیمت مقرون به صرفه، داشتن عایق در برابر رطوبت، صدا و دما، قابلیت شستشوی سطوح با مواد شوینده، مقاومت بالای محصولات در مقابل حشرات، استحکام بالا در مقابل خوردگی، مقاومت بالا در برابر حریق و داشتن طرح‏های‏ زیبا و رنگ‏های‏ متنوع، این محصولات با استقبال مشتریان مواجه شده است.

لازم به ذکر است که در هات استمپ‏های‏ شرکت آذران فضانما، تمامی طرح ها می‏تواند بر اساس سلیقه مشتریان انجام شود. بدین صورت که مشتریان می‏توانند طرح‏های‏ خود را قبل از خرید سفارش دهند. تمامی محصولات قابل استفاده در مکان های مسکونی، تجاری و اداری می‏باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت کفپوش پی وی سی ، قیمت دیوارپوش پی وی سی و تایل پی وی سی به وبسایت زیر مراجعه کنید

www.azaran.com