در بهار چیدمان خانه را چگونه با پارکتمان هماهنگ کنیم
1398/12/27 | تعداد نظرات :0
در بهار چیدمان خانه را چگونه با پارکتمان هماهنگ کنیم

نحوه چیدمان خانه هماهنگ با پارکت در فصل بهار

سال نو می شود، محیط را نو کنید. انواع پارکت ها و پارکت لمینت های جدید از زیباترین کفپوش ها برای انتخابی نو برای سال نو در دکوراسیون داخلی منازل هستند. رنگ پارکت باید با سایر لوازم هماهنگی داشته باشد تادکوراسیون داخلی شیک و چشم نواز دیده شود. استفاده از رنگ های تیره و روشن از جذاب ترین طراحی ها برای خانه هاست. اما اگر به دنبال یک طراحی خیره کننده و با شکوه هستید، پارکت طوسی را انتخاب کنید. طوسی یک رنگ خاص و کمتر استفاده شده در دکوراسیون منزل است. شاید به نظر برسد ایده نصب پارکت طوسی اصلا مناسب نباشد. اما برای داشتن دکوراسیون مدرن باید کمی جسورانه عمل کنید.

پارکت طوسی هم مثل دیگر پارکت های رنگ دار آذران فضا نما در تناژ تیره و روشن تولید شده است. با توجه به رنگ کاغذ دیواری، مبلمان، پرده ها و سایر لوازم می توانید هارمونی رنگی ایجاد کنید. از نظر رنگی طوسی در خانواده رنگ های خنثی قرار دارد و به تنهایی قابلیت ست کردن با طیف وسیعی از رنگ ها را داراست.

پارکت طوسی مناسب چه مکان هایی است؟

بدون شک پارکت طوسی بهترین انتخاب برای هر منزلی است.
ممکنه است بعضی از افراد وقتی با پیشنهاد این رنگ مواجه می شوند عکس العمل خوبی نشان ندهند و فکر کنند با این رنگ اصلا منزل شان زیبا نخواهد شد ولی لازم است بگوییم که با وجود تن های ملایم رنگ طوسی در پارکت لمینت می تواند زیبایی خاصی را به خانه تان می بخشد؛ مخصوصا منزل افرادی که دکوراسیون مدرن را می پسندند.

استفاده از پارکت متناسب با چیدمان خانه در فصل بهار

به طور مثال با وجود اختلاف درجه رنگ در بین مبلمان طوسی در کنار پارکت طوسی و دیوارهای سفید هماهنگی های لازم را برای خلق فضایی مدرن به خوبی فراهم می نماید.

پارکت طوسی روشن

رنگ طوسی ترکیبی از سیاه و سفید بوده و جزء رنگ های خنثی است. رنگ های خنثی قابلیت هماهنگی با رنگ های گرم و سرد را دارند. برای ایجاد تضاد رنگی در پارکت طوسی با لوازم دکوراسیون می توانید از مبلمان طوسی تیره استفاده کنید. این ترکیب بسیار با شکوه و البته خاص است. در کمتر خانه ای این هارمونی را می بینید ولی برای ایجاد فضایی متفاوت باید قدری جسورانه عمل کنید. دکوراتیوها طوسی را پادشاه رنگ ها می نامند زیرا قابلیت ست کردن با همه رنگ ها را دارد.

پارکت طوسی رنگ روشن را با ترکیبات رنگی قرمز، نارنجی، سبز، قهوه ای و زرد ست کنید. از کوسن های رنگی روی مبلمان برای تضاد رنگی استفاده کنید. پرده های تک رنگ نیز ایه خوبی است. با انتخاب پرده و مبلمان با طیف رنگی طوسی تیره، پارکت درخشان تر دیده می شود. در کل استفاده از پارکت های رنگ روشن برای فصل بهار از بهترین انتخاب ها می باشد.

خرید انواع پارکت ها در طرح و رنگ های مختلف

پارکت های تیره

هر چه میزان رنگ سیاه در ترکیب رنگی طوسی بیشتر باشد، پارکت لمینت تیره تر دیده می شود. اگر نور منزل به اندازه کافی است و اتاق ها و پذیرایی دارای پنجره های بزرگ و نورگیر است می توانید کفپوش را تیره تر انتخاب کنید. به این ترتیب یک رنگ با وقار را به زیبایی هر چه تمامتر در فضای داخلی به کار برده اید. برای اینکه طیف رنگی تیره تر طوسی، فضا را تاریک نکند از تضاد رنگی در لوازم دکوراتیو کمک بگیرید. رنگ های آبی، فیروزه ای ، کرم و سفید بیشترین هارمونی رنگی را با کفپوش های طوسی تیره ایجاد می کنند.
انتخاب ماهرانه رنگ ها در کنار کفپوش های رنگ خنثی یک هنر است. اما این امر نباید موجب شود تا از کیفیت و جنس کفپوش غافل شوید. دکوراسیون منزل با تن رنگی طوسی خاص و فوق العاده است اما مهم تر از آن توجه به کیفیت برند پارکت است.

پارکت خاکستری آذران فضا نما را می توان در اتاق خواب، سالن پذیرایی و حتی آشپزخانه هم استفاده کرد. این رنگ با شکوه با ترکیبات سنگی، فلزی و حتی چوبی نیز هماهنگی دارد. بنابراین با کمی دقت می توانید هم در دکوراسیون کلاسیک و هم در سبک طراحی مدرن از رنگ طوسی تیره و روشن به خوبی استفاده کنید.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
برچسب ها
پارتیشن‌ اداری دیوارپوش نصب دیوارپوش دیوارپوش پی وی سی پانل پی وی سی سقف کاذب سقف کاذب پی وی سی مبلمان اداری میز اداری دیوار پوش دیوار پوش های PVC قیمت دیوارپوش پی وی سی پارتیشن اداری پارتیشن اداری چوبی قیمت پارتیشن اداری میز مدیریت صندلی اداری صندلی مدیریت مبلمان اداری کلاسیک مبلمان اداری مدرن انواع مبلمان اداری کابینت آشپزخانه نصب دیوار پوش دیوار پوش پی وی سی قیمت مبلمان اداری کاربرد سقف کاذب قیمت سقف کاذب دکوراسیون آشپزخانه دکوراسیون مدرن طراحی دکوراسیون داخلی کفپوش پارکت تناسبات پارکت کف پوش انواع پارکت رنگ پارکت متناسب با پذیرایی استفاده از پارکت در پذیرایی بهترین دیوار پوش مناسب اتاق کودک دیوار پوش متناسب با اتاق کودک رنگ مناسب دیوار پوش اتاق کودک پارتیشن درب درهای دوجداره درهای شیشه ای رنگ دیوارپوش کابینت آشپزخانه کوچک استفاده از پارکت کف های کاذب طراحی ورودی سقف های کاذب استفاده از سقف کاذب مزایای استفاده از سقف کاذب میزهای کنفرانس اتاق کنفرانس طراحی اتاق کنفرانس کفپوش ها بهترین کفپوش استفاده از کف کاذب کفپوش پارکت خرید کابینت مبلمان های اداری دیوارپوش های پی وی سی بهترین میز کنفرانس پارتیشن های اداری انواع کابینت مدل کابینت دیوارپوش pvc درب های پارتیشن انواع درب پارتیشن انواع سقف کاذب طراحی سقف کاذب پارتیشن های دوجداره پارتیشن اداری دو جداره پارتیشن بندی اجرای پارتیشن پارکت چوبی کفپوش لمینت سقف های کاذب پی وی سی کفپوش های کاذب میزهای مدیریت خرید مبلمان اداری مبلمان اداری جدید پارتیشن کلاسیک نگهداری از کف کاذب میز کانتر میز کانتر اداری انواع میز کانتر اداری میز مدیریت آذران فضانما پارکت رنگ روشن نمای ساختمان نمای پی وی سی نمای PVC خرید پارتیشن اداری انواع پارتیشن اداری پارتیشن اداری شیشه ای
آخرین پست ها
تبلیغات متنی
سقف کاذب پی وی سی
شرکت آذران فضانما تولید کننده انواع سقف کاذب

دیوار پوش پی وی سی
شرکت آذران فضانما تولید کننده انواع دیوار پوش در کشور


دیوار پوش

سقف کاذب