پارکت در خانه های ایرانی
1398/08/16 | تعداد نظرات :0
پارکت در خانه های ایرانی

امروزه استفاده از کفپوش و پارکت برای دکوراسیون خانه در میزان جذابیت فضای داخلی آن، بسیار تاثیر گذار است. جنس مقاوم پارکت و نیز طرح و رنگ آن از جمله مواردی است که در هنگام انتخاب پارکت مناسب باید مورد توجه قرار گیرد. در این مطلب می توانید نمونه های زیبا و جدیدی از مدل پارکت پذیرایی را مشاهده نموده و از آن برای دیزاین شیک منزل خود ایده بگیرید.

استفاده از پارکت متناسب با خانه های ایرانی

کفپوش های امروزی دارای تنوع بوده و نوع قدیمی آن که از چوب های جنگلی ساخته می شود، پارکت نامیده می شود و اما آن دسته از کفپوش ها که از یک یا دو لایه نازک ام دی اف ساخته شده باشد، لمینت نامگذاری شده اند؛ استفاده از پارکت ها برای دکوراسیون داخلی، ضمن اینکه بسیار شیک می باشد از استحکام بالایی برخوردار بوده و در صورت خرابی می توان آن را تعمیر کرد، همچنین تمیز کردن آن بسیار راحت و ساده می باشد، از این رو استفاده از پارکت و کفپوش از جذابیت بالایی برخوردار بوده و مورد پسند اغلب افراد می باشد.

زیبایی دکوراسیون داخلی با پارکت

پارکت در پذیرایی

پارکت ها از پرطرفدارترین انواع کفپوش ها در دکوراسیون داخلی محسوب می شوند و اگر طرح و رنگ این مدل کفپوش ها طرح و جنس و رنگ کفپوش در زیبایی سالن پذیرایی تاثیر زیادی دارد بنابراین بهتر است شما در هنگام انتخاب طرح و رنگ پارکت به طرح و رنگ سایر عناصر موجود در دکوراسیون پذیرایی نظیر رنگ دیوارها و رنگ سقف و … و ابعاد سالن پذیرایی توجه کنید سپس از بین این مدل های متنوع پارکت با طرح بی نظیری را انتخاب نمایید.
اگر رنگ دیوار اتاق پذیرایی تیره است بهتر است از رنگ های روشن پارکت برای پوشاندن کف سالن پذیرایی استفاده کنید همچنین اگر اتاق پذیرایی شما دارای سقفی کوتاه است پارکت ها با رنگ روشن می توانند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل محسوب شوند.بدرستی انتخاب شود فضایی بی نظیر و خاص در دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی ایجاد می شود.
اگر تمایل دارید فضای اتاق پذیرایی پهن تر از اندازه واقعی اش به نظر برسد بهتر است دیوارها و سقف را به کمک رنگ های روشن رنگ آمیزی کنید سپس از پارکت رنگ تیره برای پوشاندن کف اتاق پذیرایی استفاده نمایید.
مدل پارکت ها با رنگ های روشن نظیر بژ و کرم و … باعث روشن تر و بزرگ تر به نظر رسیدن سالن پذیرایی می شوند و این مدل کفپوش ها شادی و آرامش را برای فضای پذیرایی های کوچک و بزرگ به ارمغان می آورند.
پارکت ها با طیف رنگی قهوه ای فضای طبیعی و بی نظیری را در دکوراسیون سالن پذیرایی ایجاد می کنند همچنین شما می توانید برای ایجاد فضایی گرم در اتاق پذیرایی از پارکت های فندقی استفاده نمایید.

رنگ و تناسبات پارکت

به طور کلی رنگ پارکت همیشه مورد توجه طراحان داخلی دکوراسیون ساختمان قرار می گیرد.
اگر فضای پذیرایی شما کوچک است بهترین ایده برای انتخاب رنگ پارکت رنگ های روشن  Ash و یا Oak هستند این رنگ ها فضای  پذیرایی را بزرگتر نشان می دهند و هم چنین حس نشاط و زندگی را در شما زنده می سازند.

انتخاب پارکت با رنگ و تناسبات مناسب

این نکته بسیار مهم است که با توجه به بودجه در نظر گرفته شده، شما مدلی از پارکت را انتخاب کنید که با طراحی داخلی منزل شما هماهنگ باشد و از سوی دیگر بتواند خواسته های شما را تامین کند.
در پروژه های ساختمانی بحث زمان ، سرعت ، کیفیت ، زیبایی و استحکام جزء مهمترین فاکتورهای متمایز کننده یک پارکت لمینیت می باشند پس با در نظر گرفتن فاکتورهای فوق ، پارکت آذران فضا نما را که با آخرین تکنولوژی روز اروپا و تحت نظارت  E1  تولید می گردد ، به شما پیشنهاد می کنیم.  این پارکت لمینت با کیفیتی بی نظیر و رنگ های بر گرفته از دل طبیعت، رویاهای زیبای شما را در خانه هایتان ترسیم می کند. نگهداری بی هزینه ، سازگاری با محیط زیست ، آسایش ، گرما ، مقاومت در برابر ضربه و ظاهر بسیار طبیعی بخشی از ویژگی های پارکت لمینت آذران فضا نما می باشد

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
برچسب ها
پارتیشن‌ اداری دیوارپوش نصب دیوارپوش دیوارپوش پی وی سی پانل پی وی سی سقف کاذب سقف کاذب پی وی سی مبلمان اداری میز اداری دیوار پوش دیوار پوش های PVC قیمت دیوارپوش پی وی سی پارتیشن اداری پارتیشن اداری چوبی قیمت پارتیشن اداری میز مدیریت صندلی اداری صندلی مدیریت مبلمان اداری کلاسیک مبلمان اداری مدرن انواع مبلمان اداری کابینت آشپزخانه نصب دیوار پوش دیوار پوش پی وی سی قیمت مبلمان اداری کاربرد سقف کاذب قیمت سقف کاذب دکوراسیون آشپزخانه دکوراسیون مدرن طراحی دکوراسیون داخلی کفپوش پارکت تناسبات پارکت کف پوش انواع پارکت رنگ پارکت متناسب با پذیرایی استفاده از پارکت در پذیرایی بهترین دیوار پوش مناسب اتاق کودک دیوار پوش متناسب با اتاق کودک رنگ مناسب دیوار پوش اتاق کودک پارتیشن درب درهای دوجداره درهای شیشه ای رنگ دیوارپوش کابینت آشپزخانه کوچک استفاده از پارکت کف های کاذب طراحی ورودی سقف های کاذب استفاده از سقف کاذب مزایای استفاده از سقف کاذب میزهای کنفرانس اتاق کنفرانس طراحی اتاق کنفرانس کفپوش ها بهترین کفپوش استفاده از کف کاذب کفپوش پارکت خرید کابینت مبلمان های اداری دیوارپوش های پی وی سی بهترین میز کنفرانس پارتیشن های اداری انواع کابینت مدل کابینت دیوارپوش pvc درب های پارتیشن انواع درب پارتیشن انواع سقف کاذب طراحی سقف کاذب پارتیشن های دوجداره پارتیشن اداری دو جداره پارتیشن بندی اجرای پارتیشن پارکت چوبی کفپوش لمینت سقف های کاذب پی وی سی کفپوش های کاذب میزهای مدیریت خرید مبلمان اداری مبلمان اداری جدید پارتیشن کلاسیک نگهداری از کف کاذب میز کانتر میز کانتر اداری انواع میز کانتر اداری میز مدیریت آذران فضانما پارکت رنگ روشن نمای ساختمان نمای پی وی سی نمای PVC
آخرین پست ها
تبلیغات متنی
سقف کاذب پی وی سی
شرکت آذران فضانما تولید کننده انواع سقف کاذب

دیوار پوش پی وی سی
شرکت آذران فضانما تولید کننده انواع دیوار پوش در کشور


دیوار پوش

سقف کاذب